Programla ilgili Kapanma Uyarısı

sfftclk

Hectopat
Windows 8.1 kullanıyorum. Herhangi bir programı kullanırken program bir anda kapandığında uyarı almam mümkün müdür ? Yani bir programdan çıkış yapıldığında sesli uyarı almak gibi. Amacım, deneme sürümü olan bir yazılım kullanıyorum bu program yarım saat dolduğunda kapanıyor. Bundan haberim olmuyor film izlerken ws. O yüzden kapandığında uyarı alıp tekrar başlatmak istiyorum .

Windows 8.1 kullanıyorum. Herhangi bir programı kullanırken program bir anda kapandığında uyarı almam mümkün müdür ? Yani bir programdan çıkış yapıldığında sesli uyarı almak gibi. Amacım, deneme sürümü olan bir yazılım kullanıyorum bu program yarım saat dolduğunda kapanıyor. Bundan haberim olmuyor film izlerken ws. O yüzden kapandığında uyarı alıp tekrar başlatmak istiyorum .
Telefon zamanlayıcısını kullan.

Detay verebilir misiniz rica etsem.
Eğer telefonunuz yeni Android sürümlerinden birisi ise telefonun saat kısmına tıklayın ardından zamanlayıcıya tıklayın, orada bulunan boşluğa 30:00 yazın, zaman dolduğunda çalacaktır(Telefon elinde ise bunu her 30 dakikda bir tekrarlaman gerekecektir. En basitinden alarm kurun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı