Programlama için çok mu erken?

Sydatolo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben daha 7. sınıfım ve programlamaya 7. sınıfın başından beri uğraşıyorum C++'ı temelini kavradım (başlangıç seviyesinde) ve şu anda C# üzerinde uğraşıyorum. Peki ben erken mi davranıyorum? Şu anda yaptıklarım boşa sarf mı? İleride işime bu bilgiler yarayacak mı diye sürekli aklıma sorular geliyor.
Daha çok mu erken?

Ben daha 7. sınıfım ve programlamaya 7. sınıfın başından beri uğraşıyorum C++'ı temelini kavradım (başlangıç seviyesinde) ve şu anda C# üzerinde uğraşıyorum. Peki ben erken mi davranıyorum? Şu anda yaptıklarım boşa sarf mı? İleride işime bu bilgiler yarayacak mı diye sürekli aklıma sorular geliyor.
Daha çok mu erken?

Hiçbir bilgi gereksiz değildir, derslerinin önüne geçmeyecekse yapıştır.

Daha çok mu erken?
Tam zamanı, 6.sınıfta başladım ve çok güzel gidiyor. Ne kadar erken o kadar iyi. :)

Geç bile kalmışsın :) C++ hoşuna gitmiş gibi. Ama ileriki zamanlarda C++ biraz daha zor bir hal almaya başlayabilir. Seni sıkmaması açısından Python gibi daha kolay ama işlevselliği yüksek dillere yönelmen daha iyi olur diyebilirim. Bu tür dillerde sonucu daha çabuk aldığından sürekli yeni şeyler öğrenme isteği duyarsın.
Python için tavsiye edebileceğim youtube oynatma listesi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı