Programlama kurs kitap önerisi

C# ASP.net MVC programlamayı öğrenmek istiyorum. Kitap kurs önerisi var mı? Bir de Golang diye bir dil var bu nedir bu dil içinde kurs kitap fikirleriniz belirtir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Kitap'ta alınabilir farklı fikirler farklı noktalara değinmek için. Ayda en az 1 programlama kitabı okuyarak.

Fakat genel anlamda öğrenmek için, ücretsiz olarak youtobe'de bu konular hakkında hem genel hemde detaylı videolar var. Yada çok düşük bir ücret ile udemy'den eğitim videoları izleyebilirsin.

En önemli kısmı bol bol örnek yapıp, proje geliştirmek.

Selamlar

Arkadaşlar sizce bu kitapları gerçek kitap olarak mı almalıyım yoksa Udemy üzerinden dersler mi almalıyım? Ben de yakında başlamak istiyorum programlama yazılım öğrenmeye.

Öneriniz varsa link atarmısınız? Kitap veya Eğitim Udemy için.

Arkadaşlar sizce bu kitapları gerçek kitap olarak mı almalıyım yoksa Udemy üzerinden dersler mi almalıyım? Ben de yakında başlamak istiyorum programlama yazılım öğrenmeye.

Benim attığım kitap Python için yeterli olacaktır.

Bence C dilinden başlayabilirsin. Diğer C türevi dilleri çok rahat anlayabiliyorsun. C++ ve C# hiç yabancı gelmiyor. Hemen alışıyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı