Programlama Ödevi

LeCola

Hectopat
Daha fazla  
Bu kodları nasıl yazabilirim ?
g46lN5.jpg
ZA3NrV.jpg
oYVQL9.jpg
l0ZYor.jpg
VgDpZv.jpg

Nasıl programlama öğrenebilirim? Ne yapmam lazım kendimi geliştirmek için?
Programlama öğrenme konusunda samimi olup olmadığınızdan emin değilim. Mesela bu ödevi tamamlamak için çok küçükte olsa bir çaba göstererek programlamaya başlayabilirsiniz. Tavsiye vermek çok kolay bir şeydir. Önemli olan samimiyetle verdiğiniz kararınızın arkasında durmanızdır.

Aslında var ya @Silinen üye gel yer değişelim. Sen 9-18 çalışan biri ol. Ben de senin yerine öğrenci olayım. Ne iyi olurdu be. Matematik Bölümü mezunuyum fakat yinede elimde ailemin 4 yıl geçimini temin edecek param olsa durmam bir bölüm daha bitiririm. Üniversite kütüphanelerini o sessiz ve huzurlu ortamları çok severim. Hatta kütüphane görevlisine abi sen kütüphaneyi kilitle ben burdayım çalışacağım diyecek kadar. Neyse bu tip ödevimi yapın konuları beni geriyor. Güzel günler...

Biraz internetde araştırmalısın en azından . Bazıları basit bunları yapabilmen gerekir .

Bunlar çok basit ancak ben 10.sınıftan sonra dal olarak web tasarım seçtiğim için bunu form tabanlı uygulamada yapamam.Ancak consoleapplication'da yapabilirim çünkü 10. sınıfta orası üzerinden ders görüyorduk^^
Diğer arkadaşların da dediği gibi biraz çaba göstermelisin aldıktan sonra direk buraya atman yanlış bir davranış olmuş özellikle de kendini geliştirmek istiyorsan.

Bunlar internette olan en basit sorular. Eğer javada isterseniz gönderebilirim. Ama çalışıp kendinizin yapmasında fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı