Programları Silmeden Windows 8 Kurmak

member13

Kilopat
Kayıt defterinden DLL dosyalarına kadar çok fazla ayar aktarılıyor. Gayet normal ;) Artık SSD'ye geçme vakti :)

Konuların belli kısımlarında kullanıcı alakasız bir soru soruyor.
Bu bağlamda konunun o kısmı başka bir yere taşınıyor.
Onunu için sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Diski böldüm, peki Windows 8 oyunlarda sorun çıkartır mı? Bir de C'deki programların silinmesini istiyorum, ondan.

Bi karar vermen gerek. Kurulum esansında bunlar kalsın bunlar gitsin gibi bir seçenek yok. Bence temiz bir kurulum yap, kullandığın programları yeniden kurarsın. Temiz kurulum yaparsan oyunlarda sorun olmaz. Ben 1 aydır kullanıyorum, hiçbir oyunda sorun yaşamadım.

KS
Okanokiflz

Okanokiflz

Hectopat
Bi karar vermen gerek. Kurulum esansında bunlar kalsın bunlar gitsin gibi bir seçenek yok. Bence temiz bir kurulum yap, kullandığın programları yeniden kurarsın. Temiz kurulum yaparsan oyunlarda sorun olmaz. Ben 1 aydır kullanıyorum, hiçbir oyunda sorun yaşamadım.

Tamam sağol Recep abi.

KS
Okanokiflz

Okanokiflz

Hectopat
Sağ olun birazdan atacağım formatı. Buradan haber veririm güzel mi değil mi diye.

Ben format atmaya çalıştım ama şu an bendeki Windows 7 32 bit. Atmaya çalıştığımda uyumlu değil dedi.

KS
Okanokiflz

Okanokiflz

Hectopat
Tamam ama şimdi de 32 bit bulamıyorum :( Denemeliğine internetten indirmiştim. Deneyip orijinal alıcakatım, şimdi de hiç bulamıyorum.

KS
Okanokiflz

Okanokiflz

Hectopat
İşte sıfırdan nasıl kurabilirim ? Üstüne tıkladığımda uyumsuz diyor kurulum başlamıyor. Ben direk kurulum yapmak istiyorum CD'den veya flash bellekten değil. Olmadı harici diskten nasıl kurulum yapabilirim ?

Yukarı