Proje ödevinden 0 alırsam ortalamam düşer mi?

Okudum kimseye de 3 ayda yapılmayacak ödev verilmiyor. Biz de okuduk ne olduğunu biliyoruz. Arkadaş bu sorumsuzluğu lisede yapsın zararı yok da suçlarını başkasının üstüne yıkmak yerine başarısız olduğunu kabul etmeli.
Her okul aynı değildir. Sırf eziyet olsun diye özellikle ebadan günde 100 soru atıyorlardı soruların hepside kanser.

İki seçenek var ya 1 gün içerisinde yarım yamalak bir ödev yapıp 40-50 alacaksınız. Veya hocaya yeni geldiğinizi, durumdan haberiniz olmadığını, taşınma işlerinden dolayı projeyi yapmanın mümkün olmadığını söyleyerek durumu kurtaracaksınız ve hoca size ek süre tanıyacak.

Bazı insanlar gereksiz agresifleşmiş zaten yapmadım demedim yapmaya çalıştım, hocadan ek süre istedim şu anda verdi salı günü teslim edeceğim yardımcı olan herkese teşekkürler.

Ödevin basit olduğunu düşünenler içi hoca fonksiyonlardan 120 sayfa vermiş ve sayfaların hepsinde en az 5 soru var bayağı zorlandım şu an %80 falan bitirdim salı gününe biter (pzt günü işçi bayramı yüzünden tatil var galiba)

Geri
Yukarı