Proje yüzünden sınıftan kalınır mı?

itashi

Femtopat
Daha fazla  
Matematikten proje aldım, test kitabı bitiricektim ama bitirmedim. Hala eğer vermezsem projeyi kalır mıyım sınıftan veya sadece dersten mi kalırım?

Matematikten proje aldım, test kitabı bitiricektim ama bitirmedim. Hala eğer vermezsem projeyi kalır mıyım sınıftan veya sadece dersten mi kalırım?

Hoca büyük ihtimalle proje notunuza 0 ya da inflıysa 10-20 arası girer. Eğer matematik ortalamanız 50'nin üstündeyse ne matematik dersinden ne de sınıfta kalırsınız.

Ortalamana bağlı. Matematikten kalmana etki eder. Matematikten kalırsan da kaldığın ders sayısına bağlı olarak kalabilirsin.

Hoca büyük ihtimalle proje notunuza 0 ya da inflıysa 10-20 arası girer. Eğer matematik ortalamanız 50'nin üstündeyse ne matematik dersinden ne de sınıfta kalırsınız.

Büyük ihtimal matematikten dersinden kalırım kalırsam inşallah sınıftada kalmam. Şu anlık 2 dersten kaldım daha sözlüler girilmedi ve 2.sınavları olmadık ama.

Hocam geçen sene benim bi arkadaşım yapmamıştı hoca 0 girmişti sadece matematikten kalmıştı ama sınıfı geçmişti.Sizde geçersiniz diğer derslerinizde çok büyük sıkıntılar yoksa

Yeni konular

Geri
Yukarı