Project Zomboid alınır mı?

Anunswin

Hectopat
Arada oynamalık ucuz bir oyun arıyorum. Bu oyun nasıl? Kendi karakterimizi oluşturabiliyor muyuz?

Sistemim:
  • Windows 8.1
  • 500 GB HDD.
  • Intel Core 2 Quad Q8300.
  • ATI Radeon HD 4800 1 GB.
  • 6 GB DDR3 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş zamanlarında oynamak ve vakit geçirmek için ideal bir oyun.

• 64bit OS required.
  • Processor: Intel 2.77GHz Dual Core; Quad-core recommended.
  • Memory: 4Gb Ram.
  • Hard Disk Space: 3gig.
  • Video Card: Dedicated graphics card with 1 GB of RAM minimum and GLSL 1.2 support.
  • Sound: FMOD compatible sound card.
Sistem gereksinimleri de bunlar.

Boş zamanlarında oynamak ve vakit geçirmek için ideal bir oyun.

• 64 Bit OS required.
  • Processor: Intel 2.77GHz Dual Core; Quad Core recommended.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Hard disk space: 3gig.
  • Video Card: Dedicated Graphics Card with 1 GB of RAM minimum and glsl 1.2 Support.
  • Sound: Fmod compatible sound Card.
Sistem gereksinimleri de bunlar.

Hocam sistemim yeter mi bilmiyorum.

Sistemin muhtemelen yeter ve gayet de güzel oyundur kendisi bir denemeni tavsiye ederim.

Ya şimdi oyunu 30 FPS oynamak istemiyorum açıkçası. Eğer kasarsa Steam iade alır mı?
Oyun DLC'siz nasıl? Yine çok fazla harita var mı? Haritalar ne kadar büyük.

Sistemin muhtemelen yeter ve gayet de güzel oyundur kendisi bir denemeni tavsiye ederim.

Aslında YouTube'dan baktım ve çok beğendim oyunu sadece onlar sanırım DLC ile oynuyordu bu konu yüzünden biraz kararsızım ben sade oyunu alacağım.

Haritayı sorma nedenim küçük bir haritada dolaşmak eminim ki belli bir saatden sonra sıkar.

Son düzenleme:
Ya şimdi oyunu 30 FPS oynamak istemiyorum açıkçası. Eğer kasarsa Steam iade alır mı?
Oyun DLC'siz nasıl? Yine çok fazla harita var mı? Haritalar ne kadar büyük.

Aslında YouTube'dan baktım ve çok beğendim oyunu sadece onlar sanırım DLC ile oynuyordu bu konu yüzünden biraz kararsızım ben sade oyunu alacağım.

Haritayı sorma nedenim küçük bir haritada dolaşmak eminim ki belli bir saatden sonra sıkar.

Eğer oyunun kasarsa Steam üzerinden iade edebilirsin ancak;

- Öncelikle oyunu satın almanız üzerinden maksimum 14 gün geçmiş olmalı. Steam oyun iade etme süresi 14 gün. eğer, 14 günü geçtiyse Steam iade talebi kabul edilmiyor.

-İkinci olarak Steam gözünde, bir oyunun iyi ya da kötü olduğunu anlamanız için, oyunu iki saat oynamanız yeterli. Eğer oyunu, 14 günlük süre içerisinde toplam 2 saatten fazla oynadıysanız yine Steam oyun iade etmek mümkün değil.

Oyun performansını görmek için korsan yükledim kötü performans aldım oynanıyordu muhtemelen 30FPS üzerindeydi ama bana çok yavaş geldi.

Oyun performansını görmek için korsan yükledim kötü performans aldım oynanıyordu muhtemelen 30FPS üzerindeydi ama bana çok yavaş geldi.
Project Zomboid zaten yapısı gereği zoom-out yapınca kare hızında düşme yaşatan bir oyun. En azından benim bilgisayarımda böyle. Eğer zombiler ile savaşırken size engel olacak kadar yoğun bir FPS düşüklüğü yoksa dert edilecek bir sorun olmadığı kanaatindeyim.

Çok temiz oyundur kendisi. Ayrıca yukarıdaki bir arkadaşın yazdığının aksine vakit geçirmelik bir oyundan ziyade biraz vakit gömmenizi gerektiren bir oyundur. Dolu kafayla, dikkat dağınıklığı ile birlikte oyunda ölmeniz çok olası.

Project Zomboid zaten yapısı gereği zoom-out yapınca kare hızında düşme yaşatan bir oyun. En azından benim bilgisayarımda böyle. Eğer zombiler ile savaşırken size engel olacak kadar yoğun bir FPS düşüklüğü yoksa dert edilecek bir sorun olmadığı kanaatindeyim.

Çok temiz oyundur kendisi. Ayrıca yukarıdaki bir arkadaşın yazdığının aksine vakit geçirmelik bir oyundan ziyade biraz vakit gömmenizi gerektiren bir oyundur. Dolu kafayla, dikkat dağınıklığı ile birlikte oyunda ölmeniz çok olası.

Hocam eğitim de evin her tarafından zombiler akın ediyordu 15FPS'e falan düştü. Onun haricinde normal gibiydi 30'un altına düştüğünü sanmam ama 60 üstüne çıktığını da sanmam.

Hocam eğitim de evin her tarafından zombiler akın ediyordu 15FPS'e falan düştü. Onun haricinde normal gibiydi 30'un altına düştüğünü sanmam ama 60 üstüne çıktığını da sanmam.
Hocam eğer kalabalık sürülerin olduğu yerde 15 dolaylarına düştüyse oyunun ilerleyen kısımlarında sıkıntı yaratabilir. Kasıyorsa satın almamanızda fayda var.

Geri
Yukarı