Project Zomboid DDoS koruması

Nemedall

Decapat
Daha fazla  
Şu an çok sinirliyim, uzun zamandır bir sunucunun açılmasını bekliyordum. Sunucu açıldı ilk gün bir sıkıntı patlak verdi. Ardından bize şöyle söylendi; "host kaynaklı bir sorun var" dendi. Yarın sunucuyu tekrar açtılar ve sunucu tekrar laglanmaya, tek bir chunk içinde sıkışıp kalmaya ve sıra bekletmeye devam etti. Ardından ise bir tane eleman hiç utanmadan DDoS'u kendisinin attığını SS'ler ile attı. Adam banlandı tabii ki de ancak bizim rol zevkimizi ve sunucuyu batırdı. Bu adamın yanında kalmasını istemiyorum, siber güvenlikçi arkadaşlarım. Yardım edin, yapabileceğim bütün yolları anlatın. İstediğim sadece intikam almak.

Not: Sunucu sahibi değilim, tek amacım sadece "Project Zomboid" adlı oyunda rol yapmaya çalışmak.

Not2: Adamın attığı SS çok belli ki bir hacker forumundan 10 TL'ye alınmış dandik bir yazılım.

Log kayıtları var mı sunucuda botnetle falan mı atmış DDoS'u?
Bir DDoS armour, firewall kurun
Sunucu sahipleri ile konuştum, "Brocoli" adlı host şirketi, anlattığınız hiçbir şeyi karşılamıyormuş. Başka bir host şirketi varmıdır bilmem, tamamiylen host yüzünden ddos yemişler gibi duruyor.

Not: 30-40 dolar gibi bir para vermelerine rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı