Project Zomboid zombiler peşimi bırakmıyor

xymnshn

Centipat
Oyuna başlıyorum ve evden dışarı çıkıyorum, C ye basıp gitmeme rağmen 30 metre ilerideki zombi sürüsü beni görüyor ve geliyor kaçmaya çalışıyorum, peşimi bırakmıyor ve sayıları gitgide artıyor. Beni görmemeleri için ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Tek zombi geliyorsa o zaten hep olacaktır. Üstüne gelen zombiyi boşluk tuşuyla birkaç kere ittirip yere düşürüp kafasını ezebilirsin. Hiç zombiyle etkileşime geçmeden oyunu oynayamazsın. Ama yine de eğer oyuna başlarken karakter yapma ekranında seni az görmelerini sağlayacak bir özellik olması lazımdı onu seçebilirsin.

Tek zombi geliyorsa o zaten hep olacaktır. Üstüne gelen zombiyi boşluk tuşuyla birkaç kere ittirip yere düşürüp kafasını ezebilirsin. Hiç zombiyle etkileşime geçmeden oyunu oynayamazsın. Ama yine de eğer oyuna başlarken karakter yapma ekranında seni az görmelerini sağlayacak bir özellik olması lazımdı onu seçebilirsin.

Tek zombi gelse benim içinde sıkıntı yok gizlice gidiyorum 30 metre yanımda ki 10 tane zombinin hepsi geliyor dediğiniz şeyi deneyeceğim teşekkürler.

Bir eve girip öbür taraftan çıkarsan kurtulabilirsin.

Deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı