Protein tozu almak için muhteşem cuma beklenir mi?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar protein tozu almayı düşünüyorum. Trendyol Azerbaycan indiriminden alamadım. İade ettiler. Sizce şu an alınmalı mı? Yoksa muhteşem cuma indirimleri beklenmeli mi? Bu konuda daha önceden deneyimi ya da fikri olan var ise belirtirse sevinirim.

Trendyol gibi sitelerden ne idüğü belirsiz markalardan alışveriş yapmayın. Protein yerine gerçek anlamda şeker koyuyorlar. Kaliteli ürünlerin de sanmıyorum muhteşem cuma da falan indirime girsin.

Benden SSD almıştım. Dağıtıma çıktıktan sonra güvenlik sebebiyle iade edildi diye haber geldi. Keşke polise arayıp şikayet etseydim. Güvenlik sebebiyle kargom iptal edildi. İçinde tehlikeli madde var mı diye?

Trendyol gibi sitelerden ne idüğü belirsiz markalardan alışveriş yapmayın. Protein yerine gerçek anlamda şeker koyuyorlar. Kaliteli ürünlerin de sanmıyorum muhteşem cuma da falan indirime girsin.
Katılıyorum geçen sipariş verdim piyasadan 350 TL daha uygun diye aldım içindeki BCAA oranı porsiyonda 500mg şaka gibi :D. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var ki rakibi 2kg iken bu 2.4 kg ve 350 TL daha ucuzdu. Bazen değmiyor yani...

Katılıyorum geçen sipariş verdim piyasadan 350 TL daha uygun diye aldım içindeki BCAA oranı porsiyonda 500mg şaka gibi :D. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var ki rakibi 2kg iken bu 2.4 kg ve 350 TL daha ucuzdu. Bazen değmiyor yani...
Arkasında içerik de uysa gene okay. Çoğu ürün merdiven altı toz niyetine şeker satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı