Protein Tozu Ölçek Ayarlama

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün internetten sipariş ettiğim protein tozu geldi. Protein tozunun içinden ölçeği de çıktı. Protein tozu üzerindeki kullanımda tepeleme dolu bir ölçek (30 gram) 300 mililitre süt veya su ile karıştırınız yazıyor. Benim ise anlamadığım nokta ölçeğin üzerinde 50 mililitre yazıyor ve ölçeğin üzerinde 10'dan 40'a kadar sayılar var. Ölçeğin arkasında ise 25 yazıyor. Ben 30 gram kullanmak istiyorum bu ölçeği nasıl ayarlayacağım. 50 mililitre yazıyorsa bunu grama göre nasıl ayarlarım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Daldır tepeleme al maks alacağın 25Gr protein kanka ölçeğin fotoğrafını atarsan yardımcı olabilirim büyük ihtimal benim ölçek ile aynı, 30Gr dediğine göre.
Çözdüm zaten 50 mililitre protein tozu yaklaşık 25 gram bende 30 gram olması için biraz daha fazla koyuyorum.

1 Ölçek kullan yeter protein tozu yardımcı üründğr supplementtir asla öğün olarak kullanma zor zamanlarda 1-2 ölçek protein eksiği tamamlamak için kullanılabilinir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı