Protein tozu önerisi

Yusf1

Hectopat
Daha fazla  
Abilerim ablalarım sporcu arkadaşlarım bana 400 TL değerinde protein tozu lazım. İyi marka ortalama 1 kg civarı linkini atarsanız sevinirim aroma bakımından fark etmez.

Protein Tozu alıyorsan ProteinOcean markasını önermem çok kalitesiz bir marka. BigJoy'dan şaşma derim. Kendim şuan bu ürünü kullanıyorum içimi gayet rahat besin değerleride uygun bir ölçek için.

Ben spor yaparken Supplementler kullanıyordum, etkisi de olmuştu. Ama sanırım Bigjoy daha iyi.
Aroma alarak muzdan uzak durmanı tavsiye ederim. Şahsen beni çok bayıyordu.

Protein Tozu alıyorsan ProteinOcean markasını önermem çok kalitesiz bir marka. BigJoy'dan şaşma derim. Kendim şuan bu ürünü kullanıyorum içimi gayet rahat besin değerleride uygun bir ölçek için.

Hocam zahmet olmazsa bide yağ yakıcı önerebilirmisin arkadaş definasyona girecekte

Hocam zahmet olmazsa bir de yağ yakıcı önerebilir misin arkadaş definasyona girecekte.

Yağ yakıcılar hakkında pek bilgim yok, fakat doğal bir yöntem olarak filtre kahve önerebilirim, kafein oranı yüksektir. Metabolizmayı hızlandırır bu da yağ yakımının hızlanmasına neden olur fakat dozajını aşmamak lazım kalp çarpıntısı yapabilir.

Geri
Yukarı