Protein tozu önerisi

Jakiro13

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben önce evde sonra da spor salonunda spora başlayacağım çok fazla yemek yiyebilen biri değilim 173 63 Kg'yım günlük almam gereken protein miktarı nedir ve hangi protein tozunu alıp nasıl kullanmalıyım bilgi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük 130 grama yakın protein tüketmen lazım. Marka olarak bütçe sıkıntın yoksa muscletech bütçe sıkıntın varsa bigjoy gibi markalara yönelebilirsin. Antrenman yapıyorsan protein tozunu antrenmandan sonra tüketmeni öneririm. Protein ihtiyacının 4/1-5/1ini protein tozlarından karşıla, geri kalanını mutlaka besinlerden karşılamalısın.

Supplementler markasını tavsiye ederim F/P ürünü.

Supplementler markasını tavsiye ederim F/P ürünü.
Tadı nasıl hocam ben ilk defa kullanacağım tadı iyi midir fiyatı nedir 1 ay idare edebilecek kadar almak istiyorum günlük ne kadar kullanmam lazım.

Günlük 130 grama yakın protein tüketmen lazım. Marka olarak bütçe sıkıntın yoksa muscletech bütçe sıkıntın varsa bigjoy gibi markalara yönelebilirsin. Antrenman yapıyorsan protein tozunu antrenmandan sonra tüketmeni öneririm. Protein ihtiyacının 4/1-5/1ini protein tozlarından karşıla, geri kalanını mutlaka besinlerden karşılamalısın.
Link atar mısın hocam bir de tadı güzel olması önemli içebilmem lazım çünkü 2500 tlye kadar verebilirim ya da 3000 her ay

Son düzenleme:
Tadı nasıl hocam ben ilk defa kullanacağım tadı iyi midir fiyatı nedir 1 ay idare edebilecek kadar almak istiyorum günlük ne kadar kullanmam lazım.

Link atar mısın hocam bir de tadı güzel olması önemli içebilmem lazım çünkü 2500 TL'ye kadar verebilirim ya da 3000 her ay.

Sadece protein tozu kısmı için 2500-3000 TL vereceksen öneriyim, ama unutma bunun tavuğu vs. de var.

Muscletech kullan, en kaliteli 1-2 markadan birisi. Amerikan menşeli. Her gün 1 ölçek iç, bu kutu seni 2.5 ay götürür.

Sadece protein tozu kısmı için 2500-3000 TL vereceksen öneriyim, ama unutma bunun tavuğu vs. de var.

Muscletech kullan, en kaliteli 1-2 markadan birisi. Amerikan menşeli. Her gün 1 ölçek iç, bu kutu seni 2.5 ay götürür.
Hm biraz pahalıymış bunun az biraz daha ucuz hali var mı peki

Bu marka da güzeldir bayram indirimi + HIQ 10 kodu ile 1780 TL gibi bir fiyata iniyor.

Geri
Yukarı