Proteinocean lansman indirimli pre alınır mı?

ercan7891

Centipat
Daha fazla  
Lansman indiriminde riger diye bir aromalı pre workout gördüm normale göre çok ucuz neden böyle ve almak istiyorum alınır mı?

Lansman indiriminde riger diye bir aromalı pre workout gördüm normale göre çok ucuz neden böyle ve almak istiyorum alınır mı?

Ben aldım kullandımama çok bir etkisini de görmedim normalde citrulin + caffein yaparım hem ürünlerim bitmişti hem de ucuz olunca aldım. Pazartesi gramajı artıracağım bakalım ne olacak.

Ben aldım kullandımama çok bir etkisini de görmedim normalde citrulin + caffein yaparım hem ürünlerim bitmişti hem de ucuz olunca aldım. Pazartesi gramajı artıracağım bakalım ne olacak.

Nasıl yani normaldede diğer pre aromalari gibi etkisini göstermiyor mu?

Ben 7,8 gram sitrülin malat+ 3-4 gr beta alanin kullanıyordum. Ama çok ekşi oluyor. Az bir miktar bu pw den atıp tatlandırıcı olarak kullanmak için aldım.

preworkoutun zamanla etkisi azalır. Ara vermeden kullanıyorsa etkisi az olması normal.

3-5 kullanıma kadar dozazı arttırmanı önermem, mide bulantısı yapabilir.

Vallaha normal preleri kullanmadım hiç ben hep 8 gr sitrülin ve 2 kafein hapı alır öyle giderdim paketler de bitince ve ucuz görünce aldım ama çok bir şeyde hissetmedim.

Preworkoutun zamanla etkisi azalır. Ara vermeden kullanıyorsa etkisi az olması normal.

Yok hocam haftada 2 kullanıyorum bu karışımı sırt ve göğüs günü ( 5 gün gidiyorum haftada).

Geri
Yukarı