ProteinOcean markası nasıldır?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Normalde hard line kullanıyorum, bu markayı Instagram da gördüm, biraz araştırdığımda yerli bir marka olduğunu ve fiyatlarının epey uygun olduğunu gördüm sizce tercih edilebilir mi? Kullananalar var mı?

Ben şahsen tercih etmiyorum. Ne alacaksanız, bütçenize göre ithal mal önerebilirim. Hardline'da tavsiye etmiyorum.

Hocam Hardline hakkında da son zamanlarda kötü yorumlar gördüm kendim de pek bir etkisini göremedim değiştirmeyi düşünüyorum alternatif ne önerebilirsiniz? Scitec almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Hocam Hardline hakkında da son zamanlarda kötü yorumlar gördüm kendim de pek bir etkisini göremedim değiştirmeyi düşünüyorum alternatif ne önerebilirsiniz? Scitec almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
Scitec dünyada kendini kanıtlamış bir marka, öneririm. Bütçenize göre ne istiyorsanız önerebilirim, bu konuda tecrübeliyim.

Scitec dünyada kendini kanıtlamış bir marka, öneririm. Bütçenize göre ne istiyorsanız önerebilirim, bu konuda tecrübeliyim.

Hocam bütçem 350 400 TL bu ürünü almayı düşünüyorum.

Hocam bütçem 350 400 TL bu ürünü almayı düşünüyorum.
İstediğiniz fiyata Scitec'den daha iyisi yok. Kalite farkını hissedebilirsiniz.

İstediğiniz fiyata Scitec'den daha iyisi yok. Kalite farkını hissedebilirsiniz.

Hocam sizce olmip whey protein alınır mı fiyatını hak ediyor mu? Bütçeyi yükseltip bu ürünü almayı düşünüyorum.

Hocam sizce Olimp whey protein alınır mı fiyatını hak ediyor mu? Bütçeyi yükseltip bu ürünü almayı düşünüyorum.

Olimp çok çok iyi bir markadır fakat f/p olayı konusunda bilgim yok.

Hocam sizce olmip whey protein alınır mı fiyatını hak ediyor mu? Bütçeyi yükseltip bu ürünü almayı düşünüyorum.

Ortalama bir 1KG protein tozunun 320 TL olduğunu düsünürsek, 2 KG protein tozu 640 TL yapar.

Veya Olimp'i tercih edebilirsiniz. Bu 3'ü seçenekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı