Proteinocean'dan supplement alınır mı?

Bunlari almayı düşünüyorum fiyatı cazip geldi. Sizce Proteinocean'dan supplement alınır mı? Yoksa bu fiyatlara daha iyisi var mı?

Eki Görüntüle 2174746

Eki Görüntüle 2174747
Kreatinin bu yeni aromasını genel olarak beğenmemişler onun dışında fiyatına değer gibi şu an lansman fiyatında olduğu için, hoş aromalı kreatin ayrı bir tartışma konusu ama alma diyemem. Pirinç kreması ve baharata da lafım yok alınabilir. Aslında wheyleri de alınır burada sadece basit bir gramaj numarasına geliyoruz gibi 400 gram whey protein aslında 16 servis değil 13 servis eder genel piyasadaki servis miktarlarına göre konuşursak ve haliyle servisi 50 tl oluyor ürünün. Bir arkadaş protein oranı daha az demiş ama aslında diğerleriyle aynı o yanıltıcı durum belirlenen servis miktarından geliyor o konuda sorunu yok proteinocean'ın. Sadece burada gerçekten izole bir wheye ihtiyacın var mı sorusunu sormak gerek. 13 servis izole whey zaten nasıl anlamlı bir fark yaratabilir ki ? Laktoz duyarlılığın için mi alıyorsun yoksa izole ve konsantre wheyler arasındaki farklara hakim mi değilsin bilemiyorum. 400g izole ocean alacağına kaliteli gene yağ şeker oranı düşük en kötü wpc80 üretim güvenilir başka bir konsantre wheyden 1 kilo almak daha mantıklı olabilir.
1-Supplementler Nutrition Company
2-Bigjoy
3-HIQ
4-Hardline
5- XPRO
6-Scitec

Kreatinin bu yeni aromasını genel olarak beğenmemişler onun dışında fiyatına değer gibi şu an lansman fiyatında olduğu için, hoş aromalı kreatin ayrı bir tartışma konusu ama alma diyemem. Pirinç kreması ve baharata da lafım yok alınabilir. Aslında wheyleri de alınır burada sadece basit bir gramaj numarasına geliyoruz gibi 400 gram whey protein aslında 16 servis değil 13 servis eder genel piyasadaki servis miktarlarına göre konuşursak ve haliyle servisi 50 TL oluyor ürünün. Bir arkadaş protein oranı daha az demiş ama aslında diğerleriyle aynı o yanıltıcı durum belirlenen servis miktarından geliyor o konuda sorunu yok Proteinocean'ın. Sadece burada gerçekten izole bir wheye ihtiyacın var mı sorusunu sormak gerek. 13 servis izole whey zaten nasıl anlamlı bir fark yaratabilir ki? Laktoz duyarlılığın için mi alıyorsun yoksa izole ve konsantre wheyler arasındaki farklara hakim mi değilsin bilemiyorum. 400G izole ocean alacağına kaliteli gene yağ şeker oranı düşük en kötü WPC80 üretim güvenilir başka bir konsantre wheyden 1 kilo almak daha mantıklı olabilir.
1-Supplementler Nutrition Company
2-Bigjoy
3-HIQ
4-Hardline
5- XPRO
6-Scitec

İzole proteinin, whey proteine gore daha fazla protein içerdiğini söylemişti bir arkadaşım o yüzden onu sepete eklediydim fazla bir bilgim yok supplementlerde.

Peki bu 6 seçenekten birisini alsaydınız hangisini alırdınız ben çok kararsız birisiyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

wpc80
WPC80 marka değildir, saflık oranı sertifikasıdır.

Video 1 saat 10 dakika. Fabrika gösteriliyor mu? Ham maddenin ne olduğu hangi dakikada?

Peki hangi protein tozunu önerirsiniz
Mysupplement öneririm, Big Joy'un alt markasıdır. "Ozan10" kodu ile indirim alabilirsiniz, hatta şöyle bir indirim de gördüm.

Screenshot_20240421_181611_Instagram.png

İzole proteinin, whey proteine gore daha fazla protein içerdiğini söylemişti bir arkadaşım o yüzden onu sepete eklediydim fazla bir bilgim yok supplementlerde.

Peki bu 6 seçenekten birisini alsaydınız hangisini alırdınız ben çok kararsız birisiyim.
6 markayı da gözüm kapalı alırım yani burada bir sıralama yapsam arka arkaya yorumlar akar yok bu daha iyi yok şu daha iyi ama genel kanı bu 6 markaya da güvenebilirsin ki mysupplement markası da var onu unuttum. Yani birkaç marka daha rahatlıkla eklenir ve dediğin doğru izole wheylerde protein oranları biraz daha yüksek olur ancak 13 servis için 400 gram için değecek farklar değil al 1 kilo konsantre ürün daha iyi olur. İstediğini seç

HIQ ve bigjoy aşırı para israfı onun yerine bütçe dostu Grizzone bakabilirsiniz.

GRIZZONE 1800 GR EKO WHEY PROTEIN 72 SERVIS | GRIZZONE 200 TL daha ekleyip alabilirsiniiz.

Grizzone kullanmış biri olarak kimseye tavsiye etmem açıkçası. Fiyatını geçtim tadı rezalet. Whey+kreatin aldım wheyi anca bitirdim kreatin hala duruyor. Ha kullanan kullansın bence sakata gidebilecek bir marka. Fiyatları da şüphe uyandırıyor. Ayrıca HIQ ve Bigjoy markalarına da bu kadar kesin bir tanım yapmak garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı