Protest rap önerisi

1.Hayki - Adrenalin featuring Grogi & Kamufle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. Hayki - Şampiyon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3. Joker - Adaletini Ver Bana featuring Allame, Hasip Aksu, Lider

Hidra'nın da çok güzel protest şarkıları mevcut ancak zaten hepsini dinlediğinizi tahmin ediyorum o yüzden eklemedim, özellikle Ezilmiş Çocuklar şarkısı favorimdir.

Son düzenleme:
3. Joker - Adaletini Ver Bana featuring Allame, Hasip Aksu, Lider

Hidra'nın da çok güzel protest şarkıları mevcut ancak zaten hepsini dinlediğinizi tahmin ediyorum o yüzden eklemedim, özellikle Ezilmiş çocuklar şarkısı favorimdir.

Adaletini ver bana bence bir başyapıttır. Hasip Aksu'nun o güzel nakaratı ile çok güzel uyum sağlamış sözler. Nakaratı 500 kere başa sardırdığım nadir şarkılardandır. Hidra zaten üstat bu konuda benim de Burası dünya ve Doğu Türkistan favorimdir.

Nakaratı ve melodisi kulağa hoş geldiği için bunu paylaştım, diğer müziklerine de göz atabilirsin.

Geri
Yukarı