Protokol sheriff alınır mı?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Mağazada 2475VP'ye gelmiş sizce alınır mı? 4350VP var hesabımda aklımda ayrıca felaketin kalbi bıçakları var onun yerine bunu tercih etmek daha mı mantıklı olur? Ya da Yağmacı Vandal, protokol Phantom gibi desenleri mi beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazada 2475VP'ye gelmiş sizce alınır mı? 4350VP var hesabımda aklımda ayrıca felaketin kalbi bıçakları var onun yerine bunu tercih etmek daha mı mantıklı olur? Ya da Yağmacı Vandal, protokol Phantom gibi desenleri mi beklemeliyim?
kesınlıkle o bıcagı alma bence protokol sherıff guzel ama fıyatını hak edyıormu bılmıyorum bıcagı alıcagına kesınlıkle bu sherıffı al

Oyunu çok takip edemiyorum uzun zamandır ve haliyle de isimlerini unuttum ama şu dönerken müzik çalan sheriff bence daha iyi.

Kesınlıkle o bıcagı alma bence protokol sherıff guzel ama fıyatını hak edyıormu bılmıyorum bıcagı alıcagına kesınlıkle bu sherıffı al

Evet teşekkür ederim ikisini de almak yerine biraz daha bekleyeceğim.

İlla bir şey alacağım diyorsan kesinlikle Sherrif ama Phantom-Vandal skinin yoksa bekle bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahsettiğim skin bu, bence bunu bekle.

Hocam skin alırken yapacağın son şey insanlara danışmak.
Kimsenin zevki birbiriyle uyuşmaz siz seversiniz başkası sevmez sizin kafanıza yatarsa ve size güzel geliyorsa alınır tabii ki.

Sheriff güzel gelmesine güzel geldi ama Sheriff'e nazaran Vandal-Phantom gibi silahlarla zaman geçirdiğim için 2475VP vermeyeceğim. Teşekkürler size de.

İlla bir şey alacağım diyorsan kesinlikle Sherrif ama Phantom-Vandal skinin yoksa bekle bence.

Vandalda Zamanın ötesi, Phantom'da İyon var. Vandal sıktığı için ona beklemeye karar verdim. Gelirse Yağmacı ya da Krunami alacağım direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı