Proton VPN vs Nord VPN

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
İnternette çeşitli kaynaklardan yaptığım araştırmalar sonucu bu iki VPN hizmeti arasında kaldım. Bu iki VPN hizmetinden hangisi daha iyidir, hangisi daha kötüdür sebepleriyle açıklarsanız sevinirim. Ona göre satın alacağım. Lütfen başka bir VPN önerisinde bulunmayın özellikle de Opera VPN kullan gibi komik önerilerde bulunmayın. Şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle NordVPN.

NordVPN iyi diyorlar ama bir türlü internet adresine gidemedim.

Aynı şekilde ProtonVPN iyi diyorlar ama bende çok kötü çalışıyor.

Oyunlar için kullanmayacaksanız PrivadoVPN (favorimdir) veya Windscribe olabilir.

İnternette çeşitli kaynaklardan yaptığım araştırmalar sonucu bu iki VPN hizmeti arasında kaldım. Bu iki VPN hizmetinden hangisi daha iyidir, hangisi daha kötüdür sebepleriyle açıklarsanız sevinirim. Ona göre satın alacağım. Lütfen başka bir VPN önerisinde bulunmayın özellikle de Opera VPN kullan gibi komik önerilerde bulunmayın. Şimdiden teşekkürler.

Ben olsam Mullvad VPN'i tercih ederim satın alırken herhangi bir bilgi istemiyor ve hız olarak da oldukça iyi.

Son düzenleme:
NordVPN iyi diyorlar ama bir türlü internet adresine gidemedim.

Aynı şekilde ProtonVPN iyi diyorlar ama bende çok kötü çalışıyor.

Oyunlar için kullanmayacaksanız PrivadoVPN (favorimdir) veya Windscribe olabilir.
Aynen ben de 3-4 saattir siteye girmeye çalışıyordum. 1 saat önce kurulum dosyasını indirdim fakat kurulum başlamıyor bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı