Çözüldü Prototype 2 siyah ekran verip açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CptReeve

Femtopat
Oyunu 1 ay önce Steam'den aldım bugün indirip girdim fakat başta siyah ekran verdi sonra kapandı, oyunu iade de edemiyorum :D. Dosyaların bütünlüğünü doğruladım, Steam topluluk kısmından da baktım ama olmadı.

Çözüm
Aygıt yöneticisine girin. İnsan arabirim cihazlarına girip genişletin aşağıdaki görselde attığım gibi. Ardından tek tek her birini devre dışı bırakarak oyunu çalıştırmayı deneyin. Yani birini devre dışı bıraktığınızda girin bakın çalışıyor mu. Eğer çalışmıyorsa diğerini devre dışı bırakıp öyle deneyin. En son hangisini devre dışı bıraktığınızda açılırsa o devre dışı kalsın ve diğerlerini tekrar aktif edin. Sanırım İAC olanlardan birisi çözüyordu, öncelikle onları deneyin.

Not: Bazı USB aygıtları klavye ve fare içindir. Onları devre dışı bırakırken dikkat edin, klavye ve fare ile uğraşmayın sonra.
1656612809908.png
Görev yöneticisinden Steam 32 bit'i bulup ayrıntılar'a tıklayın. Sizi steam.exe'ye yönlendirecek. Ona da sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla deyin.

Karşınızdaki işlemcilerden sadece şunları seçin:

Cpu 0
Cpu 1
Cpu 2
Cpu 3

Diğer işlemciler kapalı olsun.

Görev Yöneticisi'nden Steam 32 Bit'i bulup ayrıntılar'a tıklayın. Sizi steam.exe'ye yönlendirecek. Ona da sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla deyin.

Karşınızdaki işlemcilerden sadece şunları seçin:

CPU 0
CPU 1
CPU 2
CPU 3

Diğer işlemciler kapalı olsun.

Hocam dediklerinizi yaptım ama hiçbir işe yaramadı, teşekkür ederim yine de.

Aygıt yöneticisine girin. İnsan arabirim cihazlarına girip genişletin aşağıdaki görselde attığım gibi. Ardından tek tek her birini devre dışı bırakarak oyunu çalıştırmayı deneyin. Yani birini devre dışı bıraktığınızda girin bakın çalışıyor mu. Eğer çalışmıyorsa diğerini devre dışı bırakıp öyle deneyin. En son hangisini devre dışı bıraktığınızda açılırsa o devre dışı kalsın ve diğerlerini tekrar aktif edin. Sanırım İAC olanlardan birisi çözüyordu, öncelikle onları deneyin.

Not: Bazı USB aygıtları klavye ve fare içindir. Onları devre dışı bırakırken dikkat edin, klavye ve fare ile uğraşmayın sonra.
1656612809908.png

Çözüm

Aygıt yöneticisine girin. İnsan arabirim cihazlarına girip genişletin aşağıdaki görselde attığım gibi. Ardından tek tek her birini devre dışı bırakarak oyunu çalıştırmayı deneyin. Yani birini devre dışı bıraktığınızda girin bakın çalışıyor mu? Eğer çalışmıyorsa diğerini devre dışı bırakıp öyle deneyin. En son hangisini devre dışı bıraktığınızda açılırsa o devre dışı kalsın ve diğerlerini tekrar aktif edin. Sanırım iac olanlardan birisi çözüyordu, öncelikle onları deneyin.

Eki Görüntüle 1436961

Çözdüm hocam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı