Oyun Prototype Franchise Pack 22,50TL

Çok iyi de şu 22,5 TL ne zaman oldu?

Çok iyi de şu 22,5 TL ne zaman oldu?

1673905362077.png

Oyunun amacı ney? Kötü bir ekran kartımın olmasına rağmen kaldırması şaşırttı almak istiyorum.

Bu serinin ilk oyununu internet Cafe'de defalarca oynadım fakat ortalıkta koşuşturmak dışında bir şey hatırlamıyorum. Oyunda bir hikaye vs. var mı?

Oyunun amacı ney? Kötü bir ekran kartımın olmasına rağmen kaldırması şaşırttı almak istiyorum.
Infamous gibi bir oyun. Süper güçlerle etrafta dolaşıp katliam yapıyorsun. Senaryosu falan dandik çok fazla bakmayın onlara. Hele ikinci oyun her anlamda bitik. 1.oyun yine güç fantezisi anlamında iyi iş çıkarıyor.

Infamous gibi bir oyun. Süper güçlerle etrafta dolaşıp katliam yapıyorsun. Senaryosu falan dandik çok fazla bakmayın onlara. Hele ikinci oyun her anlamda bitik. 1.oyun yine güç fantezisi anlamında iyi iş çıkarıyor.
Hocam Infamous oyununu bilmiyorum ama katliam gibi bir şey gibi duruyor günlük 1 saat stres atmalık gibi demi?

Şuraya kapşonlu, edgy tipli bir adam koyalım geleni geçeni biçsin diye yapılmış bir oyundu. Aslında ilki oynanış tarzıyla ve efektleri sarıyordu ama ikinci oyunda papaz ikinci kere pilav yemedi defteri kapandı.

Güzel bir lore oturtturup, üzerine çalışsalardı devamı gelirdi. Bloodrayne olsun, Prototype olsun şöyle next-gen grafiklerle bir remake ya da yeni oyunu hak ediyorlar aslında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı