Prototype görüntü takılıyor

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, prototype görüntü takılarak geliyor FPS yüksek olmasına rağmen mouse çevirince binalar bütün nesneler takılarak geliyor bir de video çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu az çok oynadıysanız anlarsınız sorunu. Mouse stutter gibi bir şey, etrafa bakarken salise aralıklarla takıla takıla dönüyor. Gerçek gözle daha rahat anlaşılır.

İşlemcinin içindeki Vega 11 kartıyla hiç böyle sorun olmadan oynamıştım ekran kartı alınca böyle olmaya başladı oyun.

Oyunu az çok oynadıysanız anlarsınız sorunu. Mouse stutter gibi bir şey, etrafa bakarken salise aralıklarla takıla takıla dönüyor. Gerçek gözle daha rahat anlaşılır.
Prototype en sevdiğim oyunlardan biridir yılda 1 defa mutlak oynarım bana her şey normal geldi. Belki de benim göz algılamıyor belli olmaz :D.

@Emirates666 inanın fikrim yok. Güncel oyunlarda bu sorun olmuyorsa eski olduğu içindir belki. L4D2'de hatırladığım kadarıyla DX9 tabanlı bir oyun, Prototype'da öyle. Bununla alakalı bir sorun olabilir. Ekran kartı sürücüsünü silip tekrar güncel sürümü kurmayı deneyebilirsiniz.

İşlemcinin içindeki Vega 11 hiç böyle sorun karşılaşmamıştım şimdi NVIDIA var eski oyunlar hep böyle neyse biraz daha araştırayım olmadı artık böyle oynayacağız yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı