Prototype TR Alfa Yama (15.02.2022)

Rey Studios

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fırıncı
Selamlar,

Herhangi bir aksilik çıkmaması durumunda Prototype Türkçe yama ilk alfa betasını 15 02.2022 içerisinde sizlerle olacak.

PROJE YÖNETİCİLERİ
kaptan. Jack sparrow.
Halit başkan

PROJEDE EMEĞİ GEÇENLER
nikatr
Esrarlı gözler.
İlker turhan.
Murat gül.
Furkan ırmak.
Ayberk89.
Cortex_ft.
Kırpapaz

TEKNİK DESTEK
kaptan. Jack sparrow

TOPLAM KELİME
140064

TOPLAM SATIR
21592

ÇEVRİLEN SATIR
21573

Genel Yüzde
%99

PS4 KONSOL PORT
ferex tarafından yapılacaktır

YAMA TELİF
yama hakları saklıdır.
YouTube
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Herhangi bir aksilik çıkmaması durumunda prototype Türkçe yama ilk alfa betasını 15 02.2022 içerisinde sizlerle olacak.

Proje yöneticileri.
Kaptan. Jack sparrow.
Halit başkan.

Projede emeği geçenler.
Nikatr.
Esrarlı gözler.
İlker turhan.
Murat gül.
Furkan ırmak.
Ayberk89.
Cortex_ft.
Kırpapaz.

Teknik destek.
Kaptan. Jack sparrow.

Toplam kelime.
140064.

Toplam satır.
21592.

Çevrilen satır.
21573.

Genel yüzde.
%99

PS4 konsol port.
Ferex tarafından yapılacaktır.

Yama telif.
Yama hakları saklıdır.
YouTube.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vay be eskiden ne oynardık.

İlk oyunu ile güzel bir başlangıç yapmış ve hatırı sayılır bir kitle kazanmış oyundur. Ülkemizde de epey ilgi görmesine rağmen oyunun Türkçe yaması için geç kalındı aslında. Dil dosyalarının karışık olduğu için kimsenin bulaşmaya niyeti olmadığı söylenmişti zamanında. Yine de benim gibi fanlarından o kadar yıl geçmesine rağmen Türkçe yamasının çıkmasını bekleyen vardır diye tahmin ediyorum. Oyunu tam 4 ay önce aldım ve bilgisayarıma indirip sabırsızlıkla yamanın çıkmasını bekliyorum 😅 2. oyundan ziyade 1. oyunun hikayesini daha çok merak ediyorum çünkü 2. oyun ile birlikte hem o güzelim Alex Mercer karakterini hem de hikayeyi mahvediyorlar. Bu yüzden oyunculardan istedikleri ilgiyi bulamadıkları için 3. oyun da iptal olmuştu 😢 Etrafa bıçak sallayarak ördek gibi "fak fak" diye gezen James Heller'dansa karizmanın öz evladı olan Alex Mercer'ın hikayesini oynamayı daha çok yeğlerim 😄 Yamayı sabırsızlıkla bekliyorum, iyi çalışmalar diliyorum 😊

Şu oyunun yaması kadar Arap saçına dönen başka bir çalışma görmedim. Sürekli her sene birileri çıkıp çeviri yaptığını söylüyor ama ortada ne yama var ne de bir şey zaten yama gerektirecek kadar bir hikaye derinliği de yok oyunda.

Çalışma var devam ediyor sadece oyuniçi alt yazılar çevriliyor.

20220613190611_1.jpg

20220613190550_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı