PS 2 çipsiz kopya oyun çalışır mı?

atosahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS2 alacağım ama adam çipsiz olduğunu söylüyor, orijinal oyunlar çok pahalı çipsiz PS2'ler kopya oyun açar mı? Nerede çip taktırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el piyasasından eski üretilen orijinal oyunları satın almak mümkün. Kendim arattığımda 50-60 liraya set halinde 5-10 oyunun birden satıldığını gördüm. Bunları satın almak zor olmamalı.

PS 2 artık tarihi eser oldu. 5 10 orijinal oyunun 60 TL olacağını hiç sanmam. Ama bu piyasayı çok bilmiyorum olabilir.

Arkadaşlar PS2 alacağım ama adam çipsiz olduğunu söylüyor, orijinal oyunlar çok pahalı çipsiz PS2'ler kopya oyun açar mı? Nerede çip taktırabilirim?

Bazı yerlere sorabilirsiniz mesela elektronikçiye ya da konsolcuya eski olduğu için pek bir kanıt yok elimde şu an elimden gelen şey araştırmanız (dışarda) internetten bir şey bulamadım.
Çalışmaz ama freemcboot yazılımı ile USB üzerinden oynayabilirsiniz :)

Destekli PS2 modelleri için.

2.el piyasasından eski üretilen orijinal oyunları satın almak mümkün. Kendim arattığımda 50-60 liraya set halinde 5-10 oyunun birden satıldığını gördüm. Bunları satın almak zor olmamalı.
Bu oyunlar büyük ihtimalle orijinal değil. Artık eski konsol oyunlarının orijinali diye bir şey kalmadı. Bildiğiniz koleksiyon değeri var orijinallerinin.

Beğeni almak için mesaj yazacaksan yazma. Gel PS2 oyunu bul bize orijinal. 10 sene önce orijinal oyun yoktu, herkes korsan oynuyordu.

Beğeni almak için? Benim gördüğüm tüm korsan konular destek verilmiyor yazılıp kapatılıyor. Beğeni kasmak için bu forumda olsam emin ol 400'den daha fazla beğeni sayım olurdu.
Bildiğim yanlışın doğrusunu @Rashmore düzeltti.

Beğeni almak için? Benim gördüğüm tüm korsan konular destek verilmiyor yazılıp kapatılıyor. Beğeni kasmak için bu forumda olsam emin ol 400'den daha fazla beğeni sayım olurdu.
Bildiğim yanlışın doğrusunu @Rashmore düzeltti.
Zaten 400 'den fazla beğenin var. Ve evet beğeni kasmak için bunu yazdın.

İstanbul'da yaşıyorsan Eminönü'ndeki Doğubank'ta çip takan yerler vardır.

Geri
Yukarı