PS 3 mü yoksa para biriktirilip PS 4 mü alınmalı?

Hocam elbette PS4 zaten geriye dönük olarak çoğu oyun var.

Şu durumda ne PS3 alınır ne de PS4. 2018 başında kampanya ile 800 TL ye aldığım PS4 bugün saçma fiyatlara satılıyor. Elimde bulunan 2. el PS3 ü ise yanında birçok oyunla beraber 400 liraya bile satamamıştım o zamanlar, şimdi 2.el fiyatları bile uçtu.

Tavsiyem şudur ki para biriktirip 2. el uygun, artık ne kadar uygun olursa bir PS4 alman.

Şu durumda ne PS3 alınır ne de ps4. 2018 başında kampanya ile 800 TL'ye aldığım PS4 bugün saçma fiyatlara satılıyor. Elimde bulunan 2. el PS3'ü ise yanında birçok oyunla beraber 400 liraya bile satamamıştım o zamanlar, şimdi 2.el fiyatları bile uçtu.

Tavsiyem şudur ki para biriktirip 2. el uygun, artık ne kadar uygun olursa bir PS4 alman.

Peki önerebilir misin 1500 TL'ye satıcı.

Peki önerebilir misin 1500 TL'ye satıcı.

1700-1800 TL' ye 2.el FAT kasa PS4 ler görüyorum Sahibinden gibi sitelerde temiz olanlara bakılabilir de tabi çok yüksek gene bu fiyatlar. Belki 2-3 ay beklersen eğer kampanya dönemine denk getirerek ucuza sıfır bir PS4 alabilirsin.

Bir de şöyle bir durum var, şu an mesela 2800-2900 TL istiyorlar sıfırlara ama buna ek gümrük vergisi dahil edildi. Nisan ayında gelmişti bu %50 ek gümrük vergisi ve 30 Eylül 2020 de bunun düşeceği söyleniyordu. Bu durumda beklersen eğer hem vergiler düşebilir hem de indirim dönemine denk gelebilirsin. Mesela N11 sitesinde 11.11 kampanyası oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı