PS 4 mü?, PS 5 mi?

Xbox Series S fp olarak daha iyi ustam :)

Onlar da uçtu artık ikinci el garantili Series S'ler var 5.5 bin falan iyi bir tane bulursa bayağa götürür ithalatçı garantili sıfır 6.300 Microsoft garantili 8.500 PS 4 sırf popülariteden dolayı aşırı pahalı kaç sene önce çıkmış bir makineye o kadar para verilmez bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelecek aylarda bir konsol almaya karar verdim. PS 5 ve PS 4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Hocam selam simdi PS4 eski nesil ucuz ve PS5 yeni nesil pahalı bence Series S alin. İkinci el Game Pass var ve hem fiyat orta segment, yeni nesil bir konsol tabii One X ve Series X arasındaki geçiş konsolu gibi ama bence alınır. Game Pass konusunda ise starfield çıkacak yakında direkt olarak eklenecek ben Xbox istemiyorum PS istiyorum derseniz bence PS 5 hem yeni nesil ve Plus olduğu için avantajlı ayni şekilde stray çıkacak yakında ve eklenecek direkt ama siz ne istediğiniz yazın söyleyeyim ona gore.

Hocam selam simdi PS4 eski nesil ucuz ve PS5 yeni nesil pahalı bence Series S alin. İkinci el Game Pass var ve hem fiyat orta segment, yeni nesil bir konsol tabii One X ve Series X arasındaki geçiş konsolu gibi ama bence alınır. Game Pass konusunda ise starfield çıkacak yakında direkt olarak eklenecek ben Xbox istemiyorum PS istiyorum derseniz bence PS 5 hem yeni nesil ve Plus olduğu için avantajlı ayni şekilde stray çıkacak yakında ve eklenecek direkt ama siz ne istediğiniz yazın söyleyeyim ona gore.

Eski nesil değil de fiyatı bence fazla.

Series S alınır ustam Game Pass ile GTA 4 5 falan akarsın.

Teşekkürler.

Gelecek aylarda bir konsol almaya karar verdim. PS 5 ve PS 4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Çok saçma bir soru sormuşsunuz hayatımda gördüğüm en garip sorulardan birisi. Bütçen varsa neden PS 4 mü PS 5 mi arasında kaldım diyorsun her şeyin en iyisi daha iyidir tabi ki PS 5. Mesela senin paran varsa bugattimi yoksa tofaşmı diye sorar mısın saçmalık.

Çok saçma bir soru sormuşsunuz hayatımda gördüğüm en garip sorulardan birisi. Bütçen varsa neden PS 4 mü PS 5 mi arasında kaldım diyorsun her şeyin en iyisi daha iyidir tabi ki PS 5. Mesela senin paran varsa bugattimi yoksa tofaşmı diye sorar mısın saçmalık.
Örnekleme üzerine bence çalışmalısınız. Evet sorduğum soru saçma gelebilir size ama örneğiniz de çok saçma. PS5 ile PS4 arasındaki fark 2 katken tofaş ile bugattinin arasındaki fark 1000 kat.

Örnekleme üzerine bence çalışmalısınız. Evet sorduğum soru saçma gelebilir size ama örneğiniz de çok saçma. PS5 ile PS4 arasındaki fark 2 katken Tofaş ile Bugatti'nin arasındaki fark 1000 kat.

Yahu arkadaş tamam örnekleme yapmayayım o zaman. Şimdi senin bütçen olsa PS 4 mü alırdın yoksa PS 5 mi bu yüzden saçma çünkü sorduğun sorunun cevabını sen de biliyorsun.

Örnekleme üzerine bence çalışmalısınız. Evet sorduğum soru saçma gelebilir size ama örneğiniz de çok saçma. PS5 ile PS4 arasındaki fark 2 katken Tofaş ile Bugatti'nin arasındaki fark 1000 kat.

Tamam güzel bir örnekleme yapayım. PS 5 çıkmamış farz et. Bütçende var. PS 4 mü PS 3 mü diye sorar mısın çünkü sorduğun sorunun cevabını sende biliyorsun. Sen paran varken PS 3 alır mısın?

O kadar internet sitesinde gezindim kimse PS 4 mü yoksa PS 5 mi almalıyım diye sormamış 😂😂

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı