PS 3'e nasıl monitöre bağlanır?

Ahmet 838373

Picopat
Daha fazla  
MSI G242R monitörüne sahibim. Eski PS 3'ümü çalıştırmak istiyorum. HDMI kablosu aldım takınca çalışacak mı yoksa başka bir şeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI yetiyor diye biliyorum.

Ses sorununa nasıl yapacağım? Yeterli derken tak çalıştır mı? Monitörü bilgisayar olarak kullanıyorum 2. monitör gerekecek mi? Yoksa 1 tuşa geçiş mi yapacağım?
HDMI yeterlidir hocam sorunsuz kullanabilirsiniz.
Ses sorununa nasıl yapacağım? Yeterli derken tak çalıştır mı? Monitörü bilgisayar olarak kullanıyorum 2. monitör gerekecek mi? Yoksa 1 tuşa geçiş mi yapacağım?

Son düzenleme:

Hocam HDMI zaten görüntüyle beraber sesi de iletiyor eğer ayrıyeten sesi ses sisteminden iletmek istiyorsan komponent kablo kullan ama görüntü biraz kötü olur.

Hocam HDMI zaten görüntüyle beraber sesi de iletiyor eğer ayrıyeten sesi ses sisteminden iletmek istiyorsan komponent kablo kullan ama görüntü biraz kötü olur.

Onu anladım televizyondaki gibi değiştirebilecek miyim? Çünkü monitörümü bilgisayar olarak kullanıyorum 1 tuşla geçiş yapabilecek miyim?

PS3'un açma tuşuna basılı tutun toplam 2 adet bip sesi gelince elini açma dugmesinden çek ses ve ekran ayarları sıfırlanacak ondan sonra sıkıntısız kullanabilirsin.

Geri
Yukarı