PS 4 emülatörü mümkün mü?

NafEast

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PS 4'ün emülatörü mümkün olabilir mi, bir de PS 4'ün kullandığı işletim sistemi nedir?

PS4 emulatör henüz yok. Zaten olsa PS4 satışları bu kadar olmazdı. Çoğu kişi zaten exclusive oyunlar için alıyor.

PS 4'ün emülatörü mümkün olabilir mi, bir de PS 4'ün kullandığı işletim sistemi nedir?

PCSX4 emulatoru mevcut. PlayStation 4´ün FreeBSD 9 tabanlı Orbis OS adında kendi işletim sistemi mevcut. BSD tabanlı olduğu için aslında Unix´dir.

Bazı geliştiriciler bunun üzerinde çalışıyor ve bayağı yol katettiler. Orbital isimli bir PS4 öykünücüsü üzerinde çalışıyorlar. Birkaç PS4 oyununu çok düşük FPS ile olsa da oynatabiliyor.

PCSX4 emulatoru mevcut. PlayStation 4´ün FreeBSD 9 tabanlı Orbis OS adında kendi işletim sistemi mevcut. BSD tabanlı olduğu için aslında Unix´dir.

PCSX4 tamamen sahte ve kandırma bir emülatördür hiçbir şekilde indirmeyin videolarınada aldanmayın videodaki oynattığı oyunlar tamamen önceden kayıt edilmiş görüntülerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…