PS 4 Fat vs Xbox One S

İlkbahar indirimleriyle birlikte indirimler geri döndü. Ancak 1 Mayıs tarihi itibariyle Plus üyeliğin aylık ücretinin 40 TL olacağına dair haberler var.

Bundan bağımsız olarak ise benim fat kasa 500GB PS4'üm için takas teklifi yapan Xbox One s 500GB kullanıcısının cihazı kutulu faturalı ve garantili. Değerlendirmelerinizde bu hususu da dikkate alabilirseniz sevinirim.

Oyunlar pahalı oynayamıyorum diyorsan geç onun dışında gerek yok bir de bu fat kasa kronik sorunlu olabiliyor yani eğer bozulursa çok zarar edebilirsin elden çıkarmak daha iyi gibi yarı parlak sa özellikle açıkçası bu arada indirimler açıkçası hiç önemli değil ben ilk yapilan ayıba bakarım.

Kesinlikle Xbox One S.

Ben bugün PS4'u sattim. PC alacaktım ama vazgeçtim, Xbox One S aldım. Fan sesi o kadar çok azaldı ki. Anlatamam.

@Furkan17TR
Hayırlı olsun. Ben PS4 Slim kullanırken ses duyulmayacak kadar az geliyordu. PS4 kasası ısınıyordu ama Xbox One S kasası ısınmıyor.
PS4'lerin kronik ısınma ve fan sorunu var. İnternette karşılaştırma videolarını izleyebilirsin. PS4 Slim'de o sorun kısmen çözülmüş. Cihaz bayağı sessiz. Ama Fat kasa PS4 bayağı puffff diye gidiyordu. Şimdi Xbox One S ile oynayınca yok abi, ses yok. Cihazla aramda 40 cm ya var ya yok. Ses duyulmuyor. Yada çok sessiz.

PS4'lerin kronik ısınma ve fan sorunu var. İnternette karşılaştırma videolarını izleyebilirsin. PS4 Slim'de o sorun kısmen çözülmüş. Cihaz bayağı sessiz. Ama Fat kasa PS4 bayağı puffff diye gidiyordu. Şimdi Xbox One S ile oynayınca yok abi, ses yok. Cihazla aramda 40 cm ya var ya yok. Ses duyulmuyor. Yada çok sessiz.

Kesinlikle fan sesi çok rahatsız edici. Ayrıca Gta V ve Rdr 2 oyunlarında frame drop yiyorum ve aşırı sinirim bozuluyor.

Eğer ki all digital modeli ise girmeyin normal model ise değerlendirilebilir.

Çünkü sadece digital oyuna mahkum olursunuz diyelim ki iyi bir oyun CD olarak denk geldi veya takas edeceksiniz şansınız kalmaz.

Arkadaşlar hepinize yardımları için teşekkür ederim. Sonuç olarak çok fazla oyun satın alamadığım ve abonelik sistemlerinin daha mantıklı gelmesinden dolayı Ps4'ümü takaslamadan satmaya karar verdim. Mesaj yazıp yardımcı olan parmaklarınıza sağlık. İyi günler herkese.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı