Xbox One S vs PS4

Ferit Akbulut

Kilopat
Yer
Halep
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan anlaşılmıştır zaten konu Xbox One S ve PS4 arasında kaldım. Cihaza 2000 - 2200 TL'den fazla para vermek istemiyorum. PS4'lerde cuhlara dikkat ettiğim zaman sadece fat kasaya param yetiyor. PS4 fat kasa mı (son cuh) yoksa Xbox One S mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Xbox derdim. Benim şahsi kararım böyle ama PS4 kullananlarında yazmasını beklerseniz iyi olur. Sonuçta Xbox Game Pass var. Unutmayalım.:)

Fat kasa PS4'lerin son CUH'u pek sıkıntılı bir model değil ama yine de ısınma ve fan sesi problemleri mevcut. Ayrıca oyun fiyatlarını da göz önünde bulundurmak lazım, Xbox tarafında Gamepass gibi bir nimet varken PS tarafında PS Plus çok sönük kalıyor.

Ben yine de PS4 alırdım çünkü Uncharted, TLOU, God Of War bunun gibi birçok exc. oyun PS tarafında bulunuyor. Oyuna verebilecek bütçen varsa PS4 öneririm şahsen.

Daha önce playstation cafeler de ve kiralayarak playstation 4 slim ve pro kullanmıştım gerçekten fark yaratacak sadece god of war oynadım ama şunu söylemem gerek hayatımda oynadığım en iyi oyun GoW dır.
Bunları bir kenara koyup gerçekçi konuşacak olursak, playstation da oyun fiyatlarından ötürü nefes aldırmıyorlar xbox da ise hem gamepass hem de bölgesel fiyatlandırma var, xboxın kolu daha konforlu eline alınca direkt oturuyor, 4k dizi film izleme imkanı var.
Oyuna verecek paran varsa tabii ki playstation derdim ama ülkemizin hâli ortada.

Arkadaşlar çalışmıyorum sabit bir gelirim yok birikmiş para ile alacağım o yüzden öyle PS Plus'ya da Game Pass'e para verme imkanım yok. Bir kere istediğim oyunları CDli halde alacağım uzun süre onlarla idare edeceğim para oldukça alacağım.

Arkadaşlar çalışmıyorum sabit bir gelirim yok birikmiş para ile alacağım o yüzden öyle PS Plus'ya da Game Pass'e para verme imkanım yok. Bir kere istediğim oyunları CDli halde alacağım uzun süre onlarla idare edeceğim para oldukça alacağım.
dostum zaten xbox da buna ihtiyacın yok 12 24 yada 36 aylık gamepass alabiliyorsun 36 aylık 400 lira gibi bir fiyata sahip yani yeni nesil bir playstation oyunundan daha ucuz

Dostum zaten Xbox da buna ihtiyacın yok 12 24 ya da 36 aylık Game Pass alabiliyorsun 36 aylık 400 lira gibi bir fiyata sahip yani yeni nesil bir PlayStation oyunundan daha ucuz.

Game Pass'te hiç güzel oyunlar yok ama. Ayrıca internetimde aşırı kötü hiçbir oyun 50 gbtan aşağı değil bunları yüklemekte zaman alacak.
Game Pass'te hiç güzel oyunlar yok ama. Ayrıca internetimde aşırı kötü hiçbir oyun 50 gbtan aşağı değil bunları yüklemekte zaman alacak.

Ben kendi sorumun cevabını verdim sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı