PS 4 İşletim Sistemini Bilgisayara Kurmak

Belki Update dosyasından kurabilirsiniz. Fakat PS4'ün içinde AMD APU olduğu için Driver sorunu olabilir. Hadi diyelim kurduk. İşlemci ile RAM uymayabilir. MHz uyuşmayabilir. Hadi uyuşsa bile PS4 oyununu bulamazsın. Hadi onuda bulduk BLU-RAY lazım. Yani çok zor.

ya bu zorzor dediğinizi millet yapıyor.. benden kanıt isticeksiniz ama bunu bn araştırıyorum.. yapılabilir arkadaşın ilk başlangıçta söylediği gayet doğru..bir sanal makinada kurmak çok çekici bir fikir.. yapıldığını sanıyorum.. aslında delillerim var internette disk imajlarının var olduğunu elden ele geçtğini fark ettim. bu ne demek blueray a gerek yok demek.. hadi buldun hadi yaptın hadi yükledin biliyormuş gibi yazmayın.. yapılabiliyorsa araştır.. burada paylaş..bulursam söylerim bana da cevap yazıp bu konuda tartışma başlatmayın.. hodri meyddan yapan bulan bilen kim varsa iletişimi gecerek burada palaşın... yok efendim şöyle dedin bana mı dedin laflarınıda sakın uzatmayın.. burada yapacağımız şey bilgi teknolojilerini zorlamak..ha bizim bilgimiz az yazılımcı değiliz.. bana bir yazılımcı bulun onla çalışayım... yapamadıklarımızı soralım yapabildiklerimizi paylaşalım.. mümkünse

Yeni konular

Geri
Yukarı