PS 4 oyununa Save dosyası atılır mı?

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Evet çok saçma soru biliyorum ama şu lanet yeri geçemiyorum bölüm atlama diye bir şey yoktur büyük ihtimalle. The Last of Us Remastered'de asansörden düştüğümüzde hem kart bulmamız gerek hem de kapıyı açmamız gerek. Büyük boss var diğer küçük zombiler var ne yapıcağımı bilmiyorum eğer çözüm bulamassam oyunu sileceğim 🙁🙁🙁🙁☹️☹️☹️ oyunu bitiren varsa yardım edebilir mi?

Başka kullanıcıların kayıt dosyaları çalışmıyor.
Kayıt dosyalarının çalışabilmesi için, kayıt dosyasının sahibinin o cihaza en az 1 kez giriş yapmış olması gerekiyor. Ya da öyle bir şeydi.

Kısaca internetten indirdiğiniz kayıt dosyalarını atamazsınız. Bölümü geçmeyi deneyin, internette videolara bakın insanlar nasıl geçmiş diye; 1 bölümü geçemediniz diye oyunu silmeye gerek yok.

Başka kullanıcıların kayıt dosyaları çalışmıyor.
Kayıt dosyalarının çalışabilmesi için, kayıt dosyasının sahibinin o cihaza en az 1 kez giriş yapmış olması gerekiyor. Ya da öyle bir şeydi.

Kısaca internetten indirdiğiniz kayıt dosyalarını atamazsınız. Bölümü geçmeyi deneyin, internette videolara bakın insanlar nasıl geçmiş diye; 1 bölümü geçemediniz diye oyunu silmeye gerek yok.

1.bölüm değil hocam yanlış anladınız herhalde internetten bir sürü videolara baktım ama geçemiyorum bir türlü DualShock 4 kullanımı bana Last of Us'da zor geliyor bir de zorluğu kolay yapsam işe yarar mı?

1.bölüm değil hocam yanlış anladınız herhalde internetten bir sürü videolara baktım ama geçemiyorum bir türlü DualShock 4 kullanımı bana Last of Us'da zor geliyor bir de zorluğu kolay yapsam işe yarar mı?
Tam olarak hangi kısım acaba? Az çok anlıyorum sizi. Yeni bir konsolcu olarak deli gibi zor ayar ile oynayıp bitirmiştim oyunu. 16 saat falan sürmüştü bitirmem, siz düşünün. Hiçbiri geçilemeyecek gibi değil fakat @Ellie Williams'ın dediği gibi zorluğu kolaya alıp halledebilirsiniz.

Tam olarak hangi kısım acaba? Az çok anlıyorum sizi. Yeni bir konsolcu olarak deli gibi zor ayar ile oynayıp bitirmiştim oyunu. 16 saat falan sürmüştü bitirmem, siz düşünün. Hiçbiri geçilemeyecek gibi değil fakat @Ellie Williams'ın dediği gibi zorluğu kolaya alıp halledebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burası hocam bir türlü geçemiyorum en alta indiğimizde jenaratörü açtıktan sonra olay başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı