PS 4 oyununa Save dosyası atılır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burası hocam bir türlü geçemiyorum en alta indiğimizde jenaratörü açtıktan sonra olay başlıyor.
Hocam yapacak pek bir şey yok. Büyük ihtimal yeterli merminiz olmadığı için ölüyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Bu kıkırdayanlar hiçbir zaman sizi rahat bırakmayacak. Bir şekilde alışmanız gerek. İlla geçemiyorsanız en iyi yöntem zorluğu o sahne için kolaya çekmek.

Hocam yapacak pek bir şey yok. Büyük ihtimal yeterli merminiz olmadığı için ölüyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Bu kıkırdayanlar hiçbir zaman sizi rahat bırakmayacak. Bir şekilde alışmanız gerek. İlla geçemiyorsanız en iyi yöntem zorluğu o sahne için kolaya çekmek.

Anladım teşekkürler 4 tane silahım var yay pompalı tüfek av tüfeği tabanca ve de altıpatlar ama mermileri az oyunda hiç loot yapmıyorum desem yeridir neyse tekrardan teşekkürler.

Anladım teşekkürler 4 tane silahım var yay pompalı tüfek av tüfeği tabanca ve de altıpatlar ama mermileri az oyunda hiç loot yapmıyorum desem yeridir neyse tekrardan teşekkürler.
Loot yapmanızı tavsiy ederim. Geçtiğiniz binaları didik didik arayın. Hem daha çok eğlenirsiniz hem de kolay kolay takılmazsınız :)

Loot yapmanızı tavsiy ederim. Geçtiğiniz binaları didik didik arayın. Hem daha çok eğlenirsiniz hem de kolay kolay takılmazsınız :)

İşte bende bir huy var sanki loot yapmazsam oyun biticekmiş gibi aramaya üşeniyorum 😄 gittim en zor yerleri geçtim kiminde Allah ne verdiyse daldım kiminde bordo bereli gibi sesizce ilerledim ama şu bölümü nasıl yapmışlar Last of Us Remastered'i bitirmek hedefimdi ama galiba yalan oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı