Çözüldü PS 4 Plus'ta olan kataloklar o ay içinde oynayacağımız oyunlar mı oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan5757

Decapat
Daha fazla  
PS Plus üyeliği alacağım fakat extra üyelikte olan oyun katalokları, o 1 ay içinde indirip oynayabileceğim oyunlar mı oluyor? Ben alıp benim kütüphanemde kalmasını istiyorum ama onda öyle şey olmuyor muhtemelen. Eğer dediğim şekilde ise ben Essential paketi de, alsam işimi görür mü? Aylık verdiği oyunlarda farklılık var mı? Bir de yıllık üyeliklerin ücreti direk nakit 400TL olarak mı, alıyor yoksa ayda 33 TL mi çekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1-Netflix gibi düşünün aboneliğini yenildiğiniz sürece katalogdaki oyunları oynuyorsunuz abonelik biterse giremezsiniz oyunlara.
2-Direkt nakit 400 çekiyor ayda 33 değil.
1-Netflix gibi düşünün aboneliğini yenildiğiniz sürece katalogdaki oyunları oynuyorsunuz abonelik biterse giremezsiniz oyunlara.

Çözüm
Her ay bir kac oyun cikarilip bir kac oyun ekleniyor. Yani hepsi gitmiyor. Bunu zaten ps plus sahibi oldugunda haberdar ediyor su tarihten itibaren su oyun ps plus ta olmayacak. Su oyun ps plusa geldi diye.
Ps plus. netflix gibi düsünebilirsin. Aylik kiraliyorsun gibi düsünebilirsin. Üyeligin bittimi artik oynayamazsin.
Suanlik Essential alman yeterli. Ileride daha iyi AAA oyunlari oynayabilmek icin premiuma yükseltebilirsin. Deluxe pakette ülkemizde daha olmayan bulut sistemi ve bazi ps e yeni cikan oyunlar da (örn. GOW Ragnarok u 8 saat) deneme sürümü veriyor. Ve klasikler kataloguna sahip oluyorsun. Attigim linkte paketler arasindaki farkliliklari söylüyor. Biraz asagi kaydirirsan görürsün.
Yillik paket aldin mi. 400 cekiyor. Ve alacaksin yillik paket almani tavsiye ederim. Cünkü ps plus suan cok ucuz fiyatta, yakin zaman da ona da zam gelecektir.

Son düzenleme:
1-) Aylık 3 tane verilen bedava oyunlar essential paketindeki oyunlat arasında delux ile verilen oyun arasında fark oluyor mu ?
2-) Oyunlar her ay yenileniyor mu mesela bi oyunu yükledim 1 ay içinde oynayıp sonrasında devre dışı mı kalıyor yoksa üyelik devam ettiği sürece kalıyor mu?

Her ay bir kac oyun cikarilip bir kac oyun ekleniyor. Yani hepsi gitmiyor. Bunu zaten ps plus sahibi oldugunda haberdar ediyor su tarihten itibaren su oyun ps plus ta olmayacak. Su oyun ps plusa geldi diye.
Ps plus. netflix gibi düsünebilirsin. Aylik kiraliyorsun gibi düsünebilirsin. Üyeligin bittimi artik oynayamazsin.
Suanlik Essential alman yeterli. Ileride daha iyi AAA oyunlari oynayabilmek icin yükseltebilirsin.
Yillik paket aldin mi. 400 cekiyor. Ve alacaksin yillik paket almani tavsiye ederim. Cünkü ps plus suan cok ucuz fiyatta, yakin zaman da ona da zam gelecektir.
Zaten yıllık alacağım peki delux ile essential arasında verilen aylık bedava 3 oyun kalite farkı oluyor mu yoksa hepsinde verilen bedava oyunlar aynı mı

1-) Aylık 3 tane verilen bedava oyunlar essential paketindeki oyunlat arasında delux ile verilen oyun arasında fark oluyor mu ?
2-) Oyunlar her ay yenileniyor mu mesela bi oyunu yükledim 1 ay içinde oynayıp sonrasında devre dışı mı kalıyor yoksa üyelik devam ettiği sürece kalıyor mu?
İlk yazdığınız konusunda bir bilgim yok üzgünüm 2. Olarak oyunlar her ay yenileniyor ama öyle büyük oyunlar help kalkmaz indieler gelip gidiyor arada güzel oyunlarda eklenebiliyor oyun kalkmazsa üyeliğiniz devam ettiği sürece oynarsınız.

Suanlik Essential alman yeterli. Ileride daha iyi AAA oyunlari oynayabilmek icin premiuma yükseltebilirsin. Deluxe pakette ülkemizde daha olmayan bulut sistemi ve bazi ps e yeni cikan oyunlar da (örn. GOW Ragnarok u 8 saat) deneme sürümü veriyor. Ve klasikler kataloguna sahip oluyorsun. Attigim linkte paketler arasindaki farkliliklari söylüyor. Biraz asagi kaydirirsan görürsün.
Cümleme düzeltme yaptim.
Her 3 pakete de ayni aylik oyunlar geliyor.
Bir oyun ps plus kütüphanesinde oldugu sürece oynayabilirsin.

Farklari burada yaziyor.

Geri
Yukarı