PS 4 Slim 1400 TL'ye alınır mı?

Xbox 360 ve PS3 piyasası bu fiyatta diye biliyorum. Ürün içeriği nedir ve içi açılmış mı? Ben olsam bu fiyata almazdım.

Teknosa'dan almış arkadaş. 2 ay garantisi varmış ayrıca tek kol veriyor cihaz tamir görmemiş PS 5 aldığı için ucuza satıyormuş (oyun vermiyor)

Tanıdık biri değilse %90 dolandırıcı. Hele “siz parayı gönderin ben cihazı kargolarım” diyorsa %99.

Elden test edip alabiliyorsanız kaçırmayın.

Ben zaten 2. el uygulamalarda kesinlikle yanına giderim ama dolandırıcı gibi gözüküyor çünkü 4 ilan vermiş fakat kişi ilanda telefon numarasını verip konuşabileceğini söylemiş.

PS 5 aldığı için ucuza satıyormuş (oyun vermiyor)
Valla PS4’ümü 1400 TL’ye satacağıma komşunun çocuğuna, kuzenime yeğenime vs hediye ederim daha iyi. 1400 TL dediğin 2 oyun etmiyor artık.

Tabii ki gerçekten iyi niyetle ucuza ihtiyacı olan birine vereyim diyor da olabilir ama dediğiniz gibi 4 ayrı ilanı olması şüpheli. Arayıp konuşup test etmek istediğinizi vs sorabilirsiniz ama sanmıyorum.

Vallahi PS4'ümü 1400 TL'ye satacağıma komşunun çocuğuna, kuzenime yeğenime vs hediye ederim daha iyi. 1400 TL dediğin 2 oyun etmiyor artık.

Tabii ki gerçekten iyi niyetle ucuza ihtiyacı olan birine vereyim diyor da olabilir ama dediğiniz gibi 4 ayrı ilanı olması şüpheli. Arayıp konuşup test etmek istediğinizi vs sorabilirsiniz ama sanmıyorum.

Haklısınız hocam.

Geri
Yukarı