PS 4 Slim alınır mı?

Archley

Hectopat
Makaleler
2
Kenarda biraz birikmişim var. Eğer ortalamamda sınavlar girilirse biraz yükselecek. Eğer ailemde kabul edirse PS4 Slim 2. el almayı düşünüyorum. Hazır hem 9.00 hem 1 TB hem de Slim olunca ve fiyatı iyi olunca alasım geldi. 9.00 isteme sebebim cihazı kırcak olmam.

Hocam fiyatı kaça anlaştınız? Bende yazın düşünüyorum.

Bu arada 1TB almayın, gidin içindeki 500GB olanı satıp üstüne para katarak 5400RPM 1TB diski kendisiniz alıp takın. Hem sıfır olacak hem daha ucuza gelecek.

Daha önce diski bilgisayar ile klonlarsınız*

Hocam fiyatı kaça anlaştınız? Bende yazın düşünüyorum.

Bu arada 1TB almayın, gidin içindeki 500GB olanı satıp üstüne para katarak 5400RPM 1TB diski kendisiniz alıp takın. Hem sıfır olacak hem daha ucuza gelecek.

Daha önce diski bilgisayar ile klonlarsınız*
2700'den fiyat pazarlık payı yok diyor.

Kenarda biraz birikmişim var. Eğer ortalamamda sınavlar girilirse biraz yükselecek. Eğer ailemde kabul edirse PS4 Slim 2. el almayı düşünüyorum. Hazır hem 9.00 hem 1 TB hem de Slim olunca ve fiyatı iyi olunca alasım geldi. 9.00 isteme sebebim cihazı kırcak olmam.
Hocam GOW: Ragnarok'tan sonra PS4'e özel oyun gelmeyecek sanırım. Ama özel oyunlarını oynamadıysanız alınır.

Slim alınır, 2500-2700 arasına bulmaya çalışın. 1-2 ay önce 2300-2500'e satıyorlardı. Fat kasa almayın, çok eskidi.

Geri
Yukarı