PS 4'e GTA 6 gelebilir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğinizin olma ihtimali %1 bile değil ve hala ısrar ediyorsunuz bu yüzden bu kadar karşı çıkılıyor. Ayrıca GTA 5 çıktığında PS4 daha çıkmamıştı PS3'e çıkmak zorundaydı yani oyun.

Dediğinizin olma ihtimali %1 bile değil ve hala ısrar ediyorsunuz bu yüzden bu kadar karşı çıkılıyor. Ayrıca GTA 5 çıktığında PS4 daha çıkmamıştı PS3'e çıkmak zorundaydı yani oyun.

Yorumun için teşekkürler. Fikirlerini böyle güzelce beyan etseler tamam eyvallah der geçerim. Ama bunlar rüyanda görürsün falan hem ters konuşuyorlar hem de sataşıyorlar. Karşısındaki insanla muhatap olmayı bilseler karşı çıkma gibi bir derdim olmazdı.

Bu bir tahmin konusuymuş neden bu kadar yüklendiniz? Geledebilir, gelmeyedebilir. Ona bakarsak Hogwarts'ın PS4'e hiç gelmemesi lazımdı.
Ben GTA 5'in PS3'de çalışmasına bile çok şaşırmıştım. Piyasa da en az 50 milyon ve üstü PS4 sahibi var, ki bu oyunun önce konsollara çıkacağını düşünürsek Rockstar burada yazdığınız kadar basit bir karar verip çıkarmayalım demez.
Downgrade yer, grafikler kısılır, PS3'ün GTA 5'i çalıştırdığı gibi yer yer 25 FPS çalıştırır ama çıkartabilirler sonuç olarak böyle bir ihtimal var.
Sizce Rockstar paraya mı önem verecektir yoksa olumlu yoruma mı? Ben %50 ve %50 olarak görüyorum.

Arkadaşlar anlamadığınız bir durum var GTA 5 çıktığı zaman PS4 yoktu o yüzden PS3'e çıkardılar. :D GTA 6'nın PS4'e çıkıcağını düşünen varsa daha çok düşünür.
Olabilir, biz burada sadece kendi fikirlerimizi paylaşıyoruz.

Olabilir, biz burada sadece kendi fikirlerimizi paylaşıyoruz.
Ayrıca 1 yıl bekleyemediler mi sadece PS4'e çıkarmak için sizce?

Merhaba. Kendi tahminlerim doğrultusunda bir konu açmak istedim. Açıklıyorum:

Sony 2020 yılında 3 yıl sonra PS 4'ün desteğini keseceğiz dediler ama kesmediler. Şu an 4. yıla giriyoruz. Desteğini kesmediklerine göre PS 4'ün GTA 6 için bir şansı olabilir belki. 11 yıllık bir cihazı hala neden desteklesinlerki? Çünkü çok oyuncu var. Bu oyuncu kitlesi parası olmadığından veya ortalama bir sistemi oldukları için PS 4'ü kullaniyorlar. Yani Rockstar'da PS 4'e GTA 6 çıkarırlarsa iyi para kazanacağını biliyor.

Bence PS 4'ün desteğinin bitmemesinde GTA 6'nın parmagi var. GTA 6 PS 4'e cikacak gibi gözüküyor. Zaten iyi bur optimizasyon yapacakları da ortada. Nasıl PS 3'e GTA 5 çıkardılarsa...

PS4 oyun öldürücü bir makinedir PS4'e çıkmak için bir sürü oyun mahvolmuş yıl 2024 olmuş artık çıkmasın bir zahmet.

Kimilerine mantıksız gelebilir ama Rockstar böyle bir şey yaparak zaten yüksek olan imajını efsane yerlere taşıyabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı