PS 4'e klavye fare seti nasıl bağlanır?

Hayır sadece desteklenen oyunlarda oynayabilirsiniz. Dilerseniz dönüştürücü alabilirisiniz lakin önermem kessinlikle. Gecikmesi yüksek ve kontrol edilebilirliği oldukça düşük. Fall guys bile oynayamazsınız öyle söyleyeyim. Ben de kola alışamam sanmıştım ama zamanla alışıyorsun merak etme aim desteği vs falan var.

Hocam klavye mouse bağlanıyor bağlanmasına ama RDR2 desteklemiyor ne yazık ki ancak eğer dönüştürücü kullanırsanız kullanabilirsiniz.

Hocam klavye mouse bağlanıyor bağlanmasına ama RDR2 desteklemiyor ne yazık ki ancak eğer dönüştürücü kullanırsanız kullanabilirsiniz.
RDR2 TPS oyun bir zahmet kolla oynansın ben PC'de bile dualshock ile bitirdim oyunu çokta rahattım PC oyuncusu olmama rağmen asıl Klavye mouse ile oynanmıyor bence.

RDR2 TPS oyun bir zahmet kolla oynansın ben PC'de bile DualShock ile bitirdim oyunu çok da rahattım PC oyuncusu olmama rağmen asıl klavye mouse ile oynanmıyor bence.

Kişiden kişiye değişir hocam ben klavye ve mouse ile daha rahatım mesela😃

RDR2 TPS oyun bir zahmet kolla oynansın ben PC'de bile dualshock ile bitirdim oyunu çokta rahattım PC oyuncusu olmama rağmen asıl Klavye mouse ile oynanmıyor bence.
Hayır aslında klavye mouse ile daha mantıklı olur RDR için. Enis Kirazoğlu'unun vidwsounda diyordu koşarken etrafa bakıp ateş edilemiyormuş kolla sanırım öyle bir şey.

Geri
Yukarı