Çözüldü PS 4'te 2. El GTA 5 Diski İle Online Oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Uygun fiyata 2. el bir GTA 5 Premium Edition buldum. Sürekli bilgisayardan oynadığım için Social Club hesabı ile mi yoksa tak CD'yi gir Online'a diye direkt mi giriyoruz bilmiyorum. 2. el olduğu için CD PSN hesabına linklenip key bağladı gibi bir muhabbet var mı? Ayrıca tüm PS oyunları gibi o hediye kodu CD kutusunun içinden mi çıkıyor?

Çözüm
Store üzerinden almak daha mantıklı geldi. Bendeki model 500 GB yer yetmediği için 1 ya da 2 TB'a yükseltmek istiyorum PS4'de bir sınır var mı? Ayrıca aklıma takılan bir soru daha var oyunu PSN üzerinden dijital alınca yüklediğim zaman 50 GB yer kaplıyor diyelim aynı oyun CD'li bir şekilde kurulursa daha az mı yer kaplıyor yoksa CD sadece anahtar görevi mi görüyor?
CD anahtar görevi görüyor. Depolama diski takabilirsiniz. CD'li bile yüklenirse üzerine güncelleme alır ve boyutu artar. Dediğim gibi CD'li oyun CD olmadan açılmaz.
CD'li oyun CD olmadan çalışmaz. İçinde kod olması gerekir. Daha kullanan olmadıysa aktif olur. Hesap ise sizinki olur. Önceki ise diğer makinada kalır.

CD'li oyun CD olmadan çalışmaz. İçinde kod olması gerekir. Daha kullanan olmadıysa aktif olur. Hesap ise sizinki olur. Önceki ise diğer makinada kalır.
Store üzerinden almak daha mantıklı geldi. Bendeki model 500 GB yer yetmediği için 1 ya da 2 TB'a yükseltmek istiyorum PS4'de bir sınır var mı? Ayrıca aklıma takılan bir soru daha var oyunu PSN üzerinden dijital alınca yüklediğim zaman 50 GB yer kaplıyor diyelim aynı oyun CD'li bir şekilde kurulursa daha az mı yer kaplıyor yoksa CD sadece anahtar görevi mi görüyor?

CD anahtar görevi görüyor. Depolama diski takabilirsiniz. CD'li bile yüklenirse üzerine güncelleme alır ve boyutu artar. Dediğim gibi CD'li oyun CD olmadan açılmaz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı