PS5 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony PS5 Playstation 5 Dijital Sürüm Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri Uzun zamandır PlayStation almayı düşünüyorum en ucuz ve güzel bunu buldum yardımcı olur musunuz? (PlayStation işlerinden hiç anlamam)

Hocam şahsi fikrim ile söylüyorum eğer çok almak istiyorsanız alın tabii ki de ama bu fiyata PC daha iyi olur bence hem oyunlar ucuz Xbox gibi sistem falan var ama PS5 almak istiyorsanız alın hem PS Plus'a Xbox Game Pass gibi bir özellik geldi canınız sıkılmaz oyun yönünden ama joystick kullanmayı sevmediğimden ben PS 5 tercih etmedim size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dijital sürüm demek CD girişi yok. Sadece Online olarak oyun alabilir kurabilirsin. PSN ödemesi olur aylık. Avantajları da güzel tabii ki de. Deluxe paketi de duyuruldu zaten şu an alacaksan eğer çok güzel bir zaman. Bende PS4 var aldığımda aşırı sevinmiştim. Ama sonra PC'yi yenileyince PS5 alma gereği duymadım. Daha ucuza bulurum bu arada fiyat çok pahalı dijital sürüm için.

Hocam şahsi fikrim ile söylüyorum eğer çok almak istiyorsanız alın tabii ki de ama bu fiyata PC daha iyi olur bence hem oyunlar ucuz Xbox gibi sistem falan var ama PS5 almak istiyorsanız alın hem PS Plus'a Xbox Game Pass gibi bir özellik geldi canınız sıkılmaz oyun yönünden ama joystick kullanmayı sevmediğimden ben PS 5 tercih etmedim size kalmış.

Kanka ama PS Plus'ta aldığın oyunlar 1 aylık her ay oynamak için 40 lira yatırman lazım.

Geri
Yukarı