PS 5 ısınma sorunu

Servise gönderebilirsiniz. Fakat şunu belirteyim, servisten 0 ürün göndermiyorlar. Arızası giderilmiş, tamir görmüş 2.el cihaz yolluyorlar. Çoğu firma bunu yapıyor. iPhone mesela.

Yani ne yapıyolardır bilmiyorum ama sorunsuz bir PS gelsin yeterli bana umarım sıfır ürünle değişirler ama bana tamir edilmiş ürün gönderseler bile benim bunu fark etmem bayağı zor diye düşünüyorum.
Bence direk kendin Sony servisine götür. Durumu anlat.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım ürünü oraya götürdüm servise yönlendireceklerini söylediler.

Yani ne yapıyolardır bilmiyorum ama sorunsuz bir PS gelsin yeterli bana umarım sıfır ürünle değişirler ama bana tamir edilmiş ürün gönderseler bile benim bunu fark etmem bayağı zor diye düşünüyorum.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım ürünü oraya götürdüm servise yönlendireceklerini söylediler.

Oraya gönderirsen süreç uzar.
Şöyle bir eksin olur 15 günlük iade sürecin varya vatana götürürsen onların zaten Sony servisine görüme süresi 3-5 iş günü sonra 10 günde Sony bakar hiç uğraşma Vatan ile direk götür adamlar sorun varsa direk yenisi falan verirler belki.

Şöyle bir eksin olur 15 günlük iade sürecin varya vatana götürürsen onların zaten Sony servisine görüme süresi 3-5 iş günü sonra 10 günde Sony bakar hiç uğraşma Vatan ile direk götür adamlar sorun varsa direk yenisi falan verirler belki.

Vatana zaten verdim şu an konsol bende değil bulunduğum yerde yetkili servis var mı onu da bilmiyorum büyük ihtimal yoktur herhalde İstanbul gibi büyük yerlerde vardır.

Yenisini göndermezler. Tamir görmüş gönderirler.

Yenisini göndermezler. Tamir görmüş gönderirler.

Apple yakın zamana kadar 0 ürün göndermek zorundaydı Türkiye'deki yasadan dolayı değiştiyse o yasa Sony de tamir edip gönderebilir yapacak bir şey yok para iadesi istemekti diğer seçeneğim yani zaten ürünü aylardır bekliyordum para iadesi gelipte tekrar almak saçma geliyor o yüzden.

Bu mesajdan sonra Fortnite indirdim onda da direk daha otobüsten atlamadan sıcaklık uyarısı verdi ve bir süre sonra kendini kapattı ben de garantiye gönderdim dün akşam.
aynı şeyi yaşıyorum acma tuşu üst kısımda olucak şekilde acınca oyun baslarken fan sesi cıkmaya baslaıyp anında kendi kapatıyor ama yan ve tuş kısmı altta olacak şekilde dik koydugum zaman bu sorunu yaşamıyorum yaşayan varsa acil yardım

aynı şeyi yaşıyorum acma tuşu üst kısımda olucak şekilde acınca oyun baslarken fan sesi cıkmaya baslaıyp anında kendi kapatıyor ama yan ve tuş kısmı altta olacak şekilde dik koydugum zaman bu sorunu yaşamıyorum yaşayan varsa acil yardım
garantiye gönderdim sıfır cıhaz gonderdiklerini söylediler ki mechul bilmiyorum suanda da aynı şeyi yapıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı