PS 5 nereden alınabilir?

Burakpala

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, PS 5 almak istiyorum fakat Türkiye garantili, güvenilir nereden alabilirim? Trendyol ve Hepsiburada'daki yorumlar hiç iç açıcı değil.

Bence fiyat önemli, 18 bin TL gibi uygun rakamlara sıfır kapalı kutu Slim kasa almak mantıklı. Konsol dükkanlarından.

Trendyol'da Playstation 5 diye arattığında filtreleme kısmında garanti tipi var. Ordan Eurasia garantili olarak seçebilirsin.

Bence fiyat önemli, 18 bin TL gibi uygun rakamlara sıfır kapalı kutu Slim kasa almak mantıklı. Konsol dükkanlarından.

Slim ile normali arasında ki fark nedir?

Trendyol'da PlayStation 5 diye arattığında filtreleme kısmında garanti tipi var. Oradan Eurasia garantili olarak seçebilirsin.

Seçtim fakat yorumlarda iki iyi iki kötü yorum var kararsız kaldım.

Slim ile normali arasında ki fark nedir?

Seçtim fakat yorumlarda iki iyi iki kötü yorum var kararsız kaldım.
Bu biraz da beklenti meselesi, sonuçta belli bir distirbitörü yok artık Türkiye'de PS5'lerin hepsi neredeyse yurt dışından geliyor o yüzden kutularında eziklik büzüklük olması gayet normal bende aldım Almanya'dan geldi tabi ki kutusunda belirli hasarlar vardı ancak cihaz sapa sağlam elime ulaştı ve 1 yıl oldu sıkıntısız ve aktif bir biçimde kullanıyorum.

Slim daha küçük daha hafif, nm olarak daha yeni. En önemlisi de yeni güncel olması.

Teşekkür ederim.

Bu biraz da beklenti meselesi, sonuçta belli bir distirbitörü yok artık Türkiye'de PS5'lerin hepsi neredeyse yurt dışından geliyor o yüzden kutularında eziklik büzüklük olması gayet normal bende aldım Almanya'dan geldi tabii ki kutusunda belirli hasarlar vardı ancak cihaz sapa sağlam elime ulaştı ve 1 yıl oldu sıkıntısız ve aktif bir biçimde kullanıyorum.

Kutudan ziyade euraisa garantili deyip ithalatcı garantili yollandığı oluyormuş.

Geri
Yukarı