PS 5 oyunları nasıldır?

Ben böyle bir şeyden mi bahsettim? Soran kişi oyundan değil konsol deneyimi farklı mı onu soruyor zaten ben sırf özel oyunlar için PS5 almış biriyim.

Hocam özel oyunlar PS4 ve PS5 dahil en az 40-50 tane vardır şimdi. Bunların 15-20 tanesi de kesin oynamalık. PS4'te bile ben bu sözü etmiyorum siz nasıl PS5'te oyun bulamadınız anlamıyorum ki. RDR2 gibi de çok güzel oyunlar da var özel oyun olmayıp da.

PS5 Oyunlarını sırf Türkçe yok diye mi oynamayacaksınız? Sony emin olun Türkçe dil desteğini en çok barındıran firmadır. Başka hiçbir firmada bırakın dublajı doğru dürüst tek Türkçe kelime bulamazsınız. PS5'te oynayacağınız Türkçe olan harika oyunlar da mevcut ve ben şahsen bir oyunu sırf İngilizce diye oynamamazlık yapamazdım. Bitip rafa kaldırmak da ne ki? GoW biter Spider-Man 2 gelir O biter TLOU 3 gelir bunun bir sonu yok yani.
Ben konsolu deneyimlemek için düşünmüştüm ama biraz kötü bir fikir gibi. Çünkü yakın zamanda daha iyi grafiklerle yarı fiyatına PC'ye geliyor oyunlar. Türkçe dil desteğini konusunda Sony saygıdeğer firma lafım yok ama Sony oyunları da fazla değil.

Ben konsolu deneyimlemek için düşünmüştüm ama biraz kötü bir fikir gibi. Çünkü yakın zamanda daha iyi grafiklerle yarı fiyatına PC'ye geliyor oyunlar. Türkçe dil desteğini konusunda Sony saygıdeğer firma lafım yok ama Sony oyunları da fazla değil.

Hocam yakın zaman derken ne zaman? Daha yeni gelmeye başladı ve nerede o yarı fiyat mevzusu? GoW PSN'de 80 lira Steam'de 900. Bu mu yarı fiyatı. Ya PS5 gören köylü müsünüz Allah aşkına ya. Hepimiz topluca kitap okuyalım hem kafa çalışsın hem cips parasına mis gibi hikaye.

Hocam yakın zaman derken ne zaman? Daha yeni gelmeye başladı ve nerede o yarı fiyat mevzusu? GoW PSN'de 80 lira Steam'de 900. Bu mu yarı fiyatı. Ya PS5 gören köylü müsünüz Allah aşkına ya. Hepimiz topluca kitap okuyalım hem kafa çalışsın hem cips parasına mis gibi hikaye.
Çıkıyor idi zamlardan sonra denge bozuldu.

Hiç bir zaman ps oyunları pc'ye daha ucuz şekilde gelmez gelemez hocam. İyi bir oyunun pc'ye geliş tarihi oyunun çıkışından 2 sene sonra falan olur. 2 seneye dolar kuru artar oyun çıktıktan sonra pc tarafında daha düşük indirim oranı alır vs. her türlü pc'de daha pahalı olur. Fakat diyorsanız 2 yıl sonra oynamak dert değil o zaman gereksiz konsol almak.

Hiçbir zaman PS oyunları PC'ye daha ucuz şekilde gelmez gelemez hocam. İyi bir oyunun PC'ye geliş tarihi oyunun çıkışından 2 sene sonra falan olur. 2 seneye dolar kuru artar oyun çıktıktan sonra PC tarafında daha düşük indirim oranı alır vs. her türlü PC'de daha pahalı olur. Fakat diyorsanız 2 yıl sonra oynamak dert değil o zaman gereksiz konsol almak.

Hocam o zaman hepimiz korsan oynayalım tüm konsollarımıza çip taktırıp JB yapalım. Sorun para ise beleşi de var yani.

Hocam o zaman hepimiz korsan oynayalım tüm konsollarımıza çip taktırıp JB yapalım. Sorun para ise beleşi de var yani.
Dediğim şeyle alakasını çözemedim. Oyunların pc'de ps'den daha fazla olduğunu söyledim orada.

Geri
Yukarı