PS 5 Slim alınır mı?

oyuncuu44

Picopat
Daha fazla  
Letgo'da temiz cdli standart sürüm PS 5 buldum durumu yeni 12,500 TL yaşadığım şehirde bir de almayı düşünüyorum fakat kasım'da PS Slim çıkacak arada fark olur mu sizce yoksa alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps5 slim ülkemizde ilk etapta ps5'e göre daha pahalı olabilir çünkü stok tükenme sorunu ps5te olduğu gibi ps5 slim'de de olabilir

Letgo'da temiz cdli standart sürüm PS 5 buldum durumu yeni 12,500 TL yaşadığım şehirde bir de almayı düşünüyorum fakat kasım'da PS Slim çıkacak arada fark olur mu sizce yoksa alayım?

Genelde PS 4 de Selim'in tek farkı daha ince daha sessiz ve daha az isiniyordu bence PS 5 SLI'mde yapacakları şey yok PS5 zaten kaliteli bir konsol neredeyse ses yok ısınma derdi yok donanım açısından da gelistirselerde gerek yok zaten PS5 piyasadaki her oyunu çalıştıracak öyle aman aman bir fark olmaz bence bende merak ediyorum slime ne koyacaklarini faakt PS5 zaten iyi bir konsol PS4 hem kaba görünümlü hem de fazla sesli ve ısınma problemi vardı Slim mantıklıydi fakat 5 de bence böyle bir şey yok.

12,500 TL eğer gerçekten temiz ise alınabilir. PS 5 Slim ile PS 5 arasında güç farkı yok. Eğer daha küçük bir tasarım istiyorsanız ve 1 TB hafıza istiyorsanız PS 5 Slim'i bekleyebilirsiniz.

Genelde PS 4 de Selim'in tek farkı daha ince daha sessiz ve daha az isiniyordu bence PS 5 SLI'mde yapacakları şey yok PS5 zaten kaliteli bir konsol neredeyse ses yok ısınma derdi yok donanım açısından da gelistirselerde gerek yok zaten PS5 piyasadaki her oyunu çalıştıracak öyle aman aman bir fark olmaz bence bende merak ediyorum slime ne koyacaklarini faakt PS5 zaten iyi bir konsol PS4 hem kaba görünümlü hem de fazla sesli ve ısınma problemi vardı Slim mantıklıydi fakat 5 de bence böyle bir şey yok.
PS4 selim kim hocam 😄

Hocam eğer güncel CFI 1216a standart sürüm bulduysanız kaçırmayın alın çünkü "Slim" olan cdli sürüm çok kaba duruyor ve bence o koydukları çizgi gibi aralıklar bir eksi. Şu an güncel olan PS5 zaten çok sessiz ve o kadar da ağır değil neyini daha iyi yaptılar anlamıyorum depolama desen arada yaklaşık 200 GB fark var sadece.
Yeni PS 5 fiyat 20 bin TL ya da daha üzeri olur zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı