PS 5 vs Lenovo Legion GO

Düşünmeden PS5 almalısınız. Alacağınız el konsolu ne olursa olsun PS5'den çok daha kötü bir performans verecek, Sony oyunları ve GTA 6'yı ilk günden oynama imkânını kaybedeceksiniz.
Bana biraz garip birisin diyebilirsiniz ama ben GTA 5'i sevmiyorum zaten GTA 6'da benlik değil bence ve ayrıca ben futbol oyunlarınıda sevmiyorum yani o yüzden biraz daha Lenovo Legion Go yakın, Ps 5 alırsam tek herhalde Spider-man 2 için yani...

Bana biraz garip birisin diyebilirsiniz ama ben GTA 5'i sevmiyorum zaten GTA 6'da benlik değil bence ve ayrıca ben futbol oyunlarınıda sevmiyorum yani o yüzden biraz daha Lenovo Legion Go yakın, Ps 5 alırsam tek herhalde Spider-man 2 için yani...
GTA 5 ile ilgili bir yorumda bulunmadım ve GTA 6 çıkmadan nasıl sizlik olmadığını anladınız? Futbol oyunları ile PS5'in alakasını da anlamadım PS5'te futbol oynamayan ben ve birçok kişi var, hikâyeli oyunlar çok daha iyi bir deneyim sunuyor. Her neyse kendiniz kafanızda ne alacağınızı kurmuş gibisiniz ve Spiderman 2 için de kesinlikle değer.

GTA 5 ile ilgili bir yorumda bulunmadım ve GTA 6 çıkmadan nasıl sizlik olmadığını anladınız? Futbol oyunları ile PS5'in alakasını da anlamadım PS5'te futbol oynamayan ben ve birçok kişi var, hikâyeli oyunlar çok daha iyi bir deneyim sunuyor. Her neyse kendiniz kafanızda ne alacağınızı kurmuş gibisiniz ve Spiderman 2 için de kesinlikle değer.
Pardon. Ben konuyu biraz karıştırdım ama yani GTA 5'in amacı soygun vs. değil mi işte o tarz oyunlar bana göre değil zaten ve GTA 6'da soygun vs. gibi şeyler yapmayacakmıyız ki?

Pardon. Ben konuyu biraz karıştırdım ama yani GTA 5'in amacı soygun vs. değil mi işte o tarz oyunlar bana göre değil zaten ve GTA 6'da soygun vs. gibi şeyler yapmayacakmıyız ki?
Herhalde GTA Online amacı oydu. Daha önce hiç GTA 5 Online oynamadığım için bilmiyorum dediğiniz türde aktiviteleri oyunlarda yapmayı ben de sevmiyorum. GTA 5 ile GTA 6 farklı kafada olacaklardır mesela GTA 4 ve GTA 5 apayrı dünyalar. Oyun çıkmaya yakın illa haberler alırız ben büyük bir oyun bekliyorum günlük hayatta yapılan birçok aktivite GTA 6'da yapılacaktır diye düşünüyorum.

@Dushh yakın tarihte çıkacak, illa Pro almak zorunda değiller ama az daha bekleyip Pro alsınlar, Sony resmî açıklamasında 5'in ömrünün doluğunu söyledi, remake cihazı oldu 5.

Geri
Yukarı