PS 5'i monitöre bağlayınca PS5 sesi geliyor

Miraç Gürbüz

Decapat
Daha fazla  
Elimde kullandığım PlayStation 5 var. Monitörüme bağlıyorum, ek olarak bilgisayar da monitöre bağlı. HDMI geçiş yaparak PlayStation'a bağlandığımda PlayStation sesi gelsin istemiyorum. Monitörden hoparlörü kapatıyorum ama yine geliyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim veya sesi nasıl azaltabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde kullandığım PlayStation 5 var. Monitörüme bağlıyorum, ek olarak bilgisayar da monitöre bağlı. HDMI geçiş yaparak PlayStation'a bağlandığımda PlayStation sesi gelsin istemiyorum. Monitörden hoparlörü kapatıyorum ama yine geliyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim veya sesi nasıl azaltabilirim?
Dostum cihaz çalışıyor. PS5 sesi gelmesi normal değil mi ? PS5'ten egzoz sesi gelecek hali yok, tabi ki PS5 sesi gelecek. Bilgisayarda da fan sesi gelir.

Dostum cihaz çalışıyor. PS5 sesi gelmesi normal değil mi? PS5'ten egzoz sesi gelecek hali yok, tabii ki PS5 sesi gelecek. Bilgisayarda da fan sesi gelir.

Oyun sesleri geliyor demiştim monitörden sesi kapatınca bu ses gitmiyor oyun sesleri gelsin istemiyorum yan odamda ailem uyuyor gece gece rahatsız olmasınlar.

Geri
Yukarı