PS 5'in exclusive olarak zayıf olması

samedovski

Decapat
Son sunumda güzel oyunlar gördük ama çoğu PC'ye de geliyor. Örnek vermek gerekirse: Demon souls, FF16, harry potter, re village... Exclusive olarak bir adet spider man DLC'si, bir adet logosu gözüken GoW(2021 gerçekçi bir çıkış tarihi gelmedi bana.)Ve Horizon 2. sizce bu özel oyunlar yeterli mi PS 5 sattırmaya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dahası gelecektir. Zaten baktığımız zaman yalnızca özel oyunu olan PS var. Xbox tarafında hiç yok.

Şu anlık zayıf değil bence.

İlk konsol çıkış yaptığında her zaman çıkış oyunları zayıf olur.

PS3'ün ömrünün sonunda harika oyunlar çıktı. The Last of Us, GTA V, Grand Turismo VI gibi.
Keza PS4'te öyle. TLOU2, RDR2 gibi.

Kısacası sonradan çok sağlam oyunlar çıkacak.

Şahsen bu oyunlar benim o kadar ilgimi çekmiyor ama bu oyunlar sayesinde PS5'in satacağından eminim. İnsanlar (belki de fanboylar) daha sadece logosunu gördükleri God of War'a bu kadar heyecanlandığına göre, hatta sırf God of War için PS5 alınır diyecek seviyeye geldikleri için bu oyunların PS5'in satılmasında ciddi bir etken olacağını düşünüyorum.

Nasıl unutursunuz arkadaşlar 5 yıl sonra GTA 5 tekrar çıkacak PS5'e, inanılmaz bu (!)
MaşAllah, Michael 4 kere Los Santos'a hava yüzünden taşındı...
GTA 5'ten biz sıkıldık, Rockstar sıkılmadı.

En çok gelmesini istediklerim Bloodborne ile Demon Souls, Youtube'da full walkthrough olarak çok kez izledim, Soulsborne oyunlarının hastasıyım zaten, bir ara sırf bu iki oyun için 2. el PS4 alıp oynayıp bitirdikten sonra satmayı düşünmüştüm ama PC'yede gelecekse kalsın dedim. Bana kalırsa Exclusive oyunlar tamamen sona ermeli, yapılan şey tekelcilik değilde ne?

Geri
Yukarı