PS 5'te fan sesi duyuluyor

Hava tutunca bir yerden giren hava diğer yerden tozları çıkarar. Tabi çok sağlıklı bir yöntem değil. Aslında içinin güzelce açılıp alkolle temizlendikten sonra güzelce geri takılması ve macunların yenilenmesi lazım. Ama senin durumunda belki iş görme ihtimali olabilir diye düşündüm. :D
Böyle kullansam bir sıkıntı olur mu hocam ürün yurt dışından geldi çünkü 4 aylık falan

Bende 1216 sürümü diskli sürüm kullanıyorum sadece oyunlara 10 bin lira harcadım Black Friday de dizdim kütüphaneyi en en ağır oyunları oynamama rağmen ses duymuyorum hocam.

Hocam bu normal aslında coil whine çoğu cihazda var bende yok ama isterseniz garantiye gönderebilirsiniz.

Bende alalı 1 hafta olmasına rağmen sorun yok bu arada inşallah da olmaz.

Bende 1216 sürümü diskli sürüm kullanıyorum sadece oyunlara 10 bin lira harcadım Black Friday de dizdim kütüphaneyi en en ağır oyunları oynamama rağmen ses duymuyorum hocam.

Bende alalı 1 hafta olmasına rağmen sorun yok bu arada inşallah da olmaz.

Hocam dibinde iken var mı konsolda ses ben ilk aldığım zaman 0'dı ses şu sıralar var ve gerçekten korkutuyor.

Hocam dibinde iken var mı konsolda ses ben ilk aldığım zaman 0'dı ses şu sıralar var ve gerçekten korkutuyor.

Hocam dibinde kastınız kulak dayadığım zaman ses geliyor tabii ama dibinde oynuyorum zaten monitöre bağlayıp. Çok çok minik geliyor tizden bile ince o kadar az yani aşırı sessizlik ve dibindeyken.

Hocam dibinde kastınız kulak dayadığım zaman ses geliyor tabii ama dibinde oynuyorum zaten monitöre bağlayıp. Çok çok minik geliyor tizden bile ince o kadar az yani aşırı sessizlik ve d
o zaman sorun yok gibi sanırım hocam şans işi biraz ilk aldığımda konsolda bendede ses 0 a yakındı ancak bu sıralar arttı biraz yapacak bir şey yok gibi

birde 4 k mı oynuyorsunuz
yoksa 1080 mi

O zaman sorun yok gibi sanırım hocam şans işi biraz ilk aldığımda konsolda bende de ses 0'a yakındı ancak bu sıralar arttı biraz yapacak bir şey yok gibi.

Bir de 4 k mı oynuyorsunuz.
Yoksa 1080 mi?

1080 oynuyorum hocam monitörden dolayı.

konuyla ilgili güncelleme:

arkadaşlar bugün yakalış 1.5 2 saat doom eternal oynadım oynadığım esnada çok güvcenilir mi bilmiyorum ancak bir db öleçr uygulamasından ölçtüm fan sesini dibinden ölçtüğümde 37 42 db arası gidip geliyordu 2 saatlik oyun sonucu ve en son elimi yan kapağı koyfduğumda çok hafif bir ısı hissettim.

konuyla ilgili güncelleme:

arkadaşlar bugün yakalış 1.5 2 saat doom eternal oynadım oynadığım esnada çok güvcenilir mi bilmiyorum ancak bir db öleçr uygulamasından ölçtüm fan sesini dibinden ölçtüğümde 37 42 db arası gidip geliyordu 2 saatlik oyun sonucu ve en son elimi yan kapağı koyfduğumda çok hafif bir ısı hissettim.
Desibel olarak bilmem ancak hafif ısı çok olması lazım eğer soğuk olursa makina çalışmaz ısıyı dışarı atıyorsa normal çalışıyordur.

Desibel olarak bilmem ancak hafif ısı çok olması lazım eğer soğuk olursa makina çalışmaz ısıyı dışarı atıyorsa normal çalışıyordur.
hocam şöyle söyliyim çok garip bi sistemi var çok ağır oyunlarda rdr dygin lite gibi konsol aşırı az ısınıyor ancak fifada ısınıyor online oynadığım için mi acaba çok kestiremedim

hocam şöyle söyliyim çok garip bi sistemi var çok ağır oyunlarda rdr dygin lite gibi konsol aşırı az ısınıyor ancak fifada ısınıyor online oynadığım için mi acaba çok kestiremedim
Normal kafaya takmayın oyunların grafiğine göre konsol fanları çalıştırır ya da hızlandırır bende hem ısı hemde şöyle bi ses var sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı