Çözüldü PS indirimleri ne zaman?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JEDIKILLERxx

Decapat
Daha fazla  
Ben PS Store'un hangi tarihlerde indirim yaptığını bilmiyorum. Ayrıca indirim takvimini de bilmiyorum sonbahar kış yaz vs. bu indirimlerin ne zaman olduğu hakkında bilgi sahibi olan bir arkadaş var ise beni bilgilendirebilir mi?

Çözüm
Telefonuna PS App uygulamasını kur ve oynamak istediğin, indirim beklediğin oyunları istek listene ekle. İndirim geldiğinde bildirimle haber verecektir.
Ben PS Store'un hangi tarihlerde indirim yaptığını bilmiyorum. Ayrıca indirim takvimini de bilmiyorum sonbahar kış yaz vs. bu indirimlerin ne zaman olduğu hakkında bilgi sahibi olan bir arkadaş var ise beni bilgilendirebilir mi?

Hocam şimdi Cadılar Bayramı inidirmi gelecektir. Hatırladığım kadarıyla korku oyunlarında düşüş olabiliyor Dead by Daylight gibi.

Hocam indirim takvimi yok mesela kışa girdiğimiz zaman playstation açıklıyor kış indirimi bu tarihte başlıyor diye haberiniz olsun ve şuan indirim var.

Hocam Store'a bakarsan her zaman bir şeylerde indirim var iyi kötü. Senin almak istediğin oyun nedir onu istek listesine ekleyip takibe alman lazım. Cadılar Bayramı, Kara Cuma, yılbaşı indirimi vs. Diye gider sonu yok.

Telefonuna PS App uygulamasını kur ve oynamak istediğin, indirim beklediğin oyunları istek listene ekle. İndirim geldiğinde bildirimle haber verecektir.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı